Iga Lis jak Britney Spears

Iga Lis pochwaliła się swoim przebraniem na Halloween. Taco był jak Timberlake?

Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, też dała się ponieść Halloweenowej gorączce. Postanowiła przebrać się za… Britney Spears. Odtworzyła pamiętną stylizację gwiazdki pop z czasów, kiedy była ona związana jeszcze z Justinem Timberlakiem. Mowa oczywiście o dżinsowej sukience. Zastanawiamy się czy Taco Hemingway, jej obecny chłopak, postanowił założyć „kanadyjski smoking” tak, jak zrobił to przed laty piosenkarz związany z Britney?

kobieta.wp.pl

Jedno jest pewne – mama Igi powinna być z córki dumna. Dlaczego?

Iga Lis jak Britney Spears

Iga zapowiadała na Instagramie kto jest jej tegoroczną inspiracją do zrobienia swojego stroju na Halloween. Okazało się, że to właśnie Britney i jej pamiętna sukienka z jeansu. W kreacji a la Spears wyglądała bardzo dobrze.
Uszyta z jeansu, lekko odsłaniała dekolt, a na dole znacznie się rozszerzała. Lisówna powiedziała, że autor projektu – Cezary Zbrożek – stworzył sukienkę, która jest totalnie eko.

Nowe życie dla siedmiu par spodni z lumpeksu!

- tak napisała na swoim Instagramie.

To znaczy, że musieli kupić spodnie w second-handzie, a następnie przerobić je na jeansową sukienkę. Jak wiemy - Kinga Rusin nawołuje bardzo często do zachowań bardziej eko. Na pewno jest więc z córki dumna.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

oops I did it again 💎 dress by @ce.zar_

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Do kogo coraz bardziej robi się podobna Iga Lis? Do taty, czy do mamy?Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO