×

Wyszukaj artykuł

Powstaje nowy thriller

„Roadkill” - Hugh Laurie wcieli się w charyzmatycznego polityka

Redakcja Pinbook | 28-07-2020 | skomentuj

„Roadkill” - Hugh Laurie wcieli się w charyzmatycznego polityka

"Roadkill"/Materiały prasowe

OceńJuż niedługo gwiazdor „Dr House’a” ponownie pojawi się na małym ekranie. Aktor wystąpi w najnowszym serialu wyprodukowanym przez BBC, zatytułowanym „Roadkill”. Tym razem wcieli się w polityka, który musi się mierzyć nie tylko z zawodowymi, ale również osobistymi problemami. Serial będzie czteroodcinkowym thrillerem politycznym, którego głównym bohaterem jest Peter Laurence, czyli wyjątkowo charyzmatyczny polityk należący do Partii Konserwatywnej. Wrogie intrygi snute w przez jego rywali politycznych sprawią, że jego małżeństwo zacznie się rozpadać. Laurence nie będzie jednak tracił woli walki o przejęcie władzy i mimo wszystko wciąż będzie próbował się piąć po kolejnych szczeblach kariery.

  Zobacz także  


Na razie nie podano dokładnej daty premiery serialu „Roadkill”. Wiadomo jedynie, że ma się ona odbyć jeszcze w tym roku.

Obiecująca obsada

Twórcą „Roadkill” jest David Hare, autor scenariusza do nagrodzonego Oscarem filmu „Godziny”. Na ekranie, oprócz Hugh Lauriego zobaczymy również znaną z serii „Harry Potter” oraz serialu „Peaky Blinders” Helen McCrory, która wcieli się w rolę premier Wielkiej Brytanii. Na ekranie pojawią się również tacy aktorzy jak: Shalom Brune-Franklin („Cursed”), Saskia Reeves („The Child in Time”), Danny Ashok („Capital”), Sarah Greene („Normal People”, „Dom grozy”), Sidse Babett Knudsen („Westworld”, „Rząd”), Patricia Hodge („Miranda”), Pip Torrens („Poldark”) czy Millie Brady („Upadek królestwa”, „Zbrodnia w White House Farm”). Z takim składem obsady możemy naprawdę wiele się spodziewać po nadchodzącej produkcji.

Przypominamy, że Hugh Laurie ostatnio wystąpił w serialu „Avenue 5”, który miał premierę 19 stycznia 2020 roku. Aktor wcielił się w nim w kapitana statku kosmicznego, Ryana Clarka. Produkcja nie okazała się tak dużym sukcesem, jak początkowo przypuszczano i otrzymała raczej umiarkowane recenzje.

Na premierę nowego serialu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W tym czasie warto nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć zabawną komedię „Stary człowiek i może”. Polecamy również zapoznać się z takimi produkcjami jak „Twoja stara. Baśń” oraz „Nadejdą lepsze czasy”.


Wszystko na temat:

Hugh Laurie Aktorzy Seriale Seriale online Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: