×

Wyszukaj artykuł

W sercu Klary pojawi się nadzieja!

„Barwy szczęścia” - Hubert przejdzie kolejną skomplikowaną operację?

Marta | dnia: 28-04-2020 | skomentuj

„Barwy szczęścia” - Hubert przejdzie kolejną skomplikowaną operację?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia"

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


W najbliższym, 2247. odcinku serialu „Barwy szczęścia” nie zabraknie emocji. Lekarz poinformuje Klarę (Olga Jankowska), że jest szansa na zupełny przełom w leczeniu pobitego Huberta (Marek Molak). Będzie on jednak możliwy tylko wtedy, gdy zrozpaczona Klara zgodzi się na przeprowadzenie kolejnej skomplikowanej operacji mózgu męża. Kobieta zacznie się poważnie obawiać groźnych powikłań, których ewentualnego pojawienia się lekarze nie będą wykluczali. Klara zacznie myśleć, co zrobi ze swoim życiem, gdy Hubert nie przeżyje zabiegu.

  Zobacz także  


2247. odcinek serialu „Barwy szczęścia” będzie można obejrzeć na antenie TVP2 w środę, 29 kwietnia, o godzinie 20:10.

Szansa na lepsze jutro

Przypominamy, że Hubert w poprzednich odcinkach został dotkliwie pobity przez zawodnika MMA, Aresa (Michał Gęsiarz). Mąż Klary, który przecenił swoje możliwości, postanowił wytrwać walkę z Aresem do końca, co skończyło się dla niego tragicznie. Niedługo po wypadku Ares przyszedł do szpitala i przeprosił Huberta za wyrządzoną mu krzywdę. Wyznał także, że walka od początku była ustawiona i Hubert nie mógł mieć z nim najmniejszych szans.

Pobity przez Aresa Pyrka już od długiego czasu przebywa w szpitalu. Jego sytuacja wydaje się beznadziejna – nie może ruszać się ani mówić, a komunikować może się jedynie poprzez mruganie oczami. Do tej pory lekarze twierdzili, że sparaliżowany Hubert może szukać pomocy jedynie w kosztownych klinikach za granicą. W 2247. odcinku „Barw szczęścia” w jego rodzinie zawita jednak pewien promień nadziei. Odwiedzającą męża Klarę zaczepi na szpitalnym korytarzu lekarz, który poinformuje ją, że pojawiła się zupełnie nowa możliwość leczenia Huberta.

Zobacz także: „Barwy szczęścia” - Klara przeżyje chwile grozy w szpitalu


Wszystko na temat:

Barwy szczęścia Dzieje się w serialach Telewizja TVP2 Aktorzy Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz