×

Wyszukaj artykuł


„20/30 koła”

How much is your outfit? - drogie ubrania i polska młodzież w nowym filmie youtubera

Redakcja Pinbook | 08-02-2020 | skomentuj

How much is your outfit? - drogie ubrania i polska młodzież w nowym filmie youtubera

Fotografia poglądowa

Oceń


Twórcy na polskim YouTube nieustannie nas zaskakują. W serwisie pojawia się coraz więcej kanałów prowadzonych przez młodych twórców, którzy prezentują różnego rodzaju treści. Zazwyczaj są to materiały wideo poświęcone grom komputerowym czy scenki z wykorzystaniem scenariusza. Niektórzy idą jednak krok dalej – świetnym przykładem jest tutaj Czuux, który na swoim kanale (ponad 110 tysięcy subskrybcji) udostępnił dość nietypowy film. Widzimy w nim fanów młodego twórcy, którzy prezentują swoje ubrania, dodatki i buty, których ceny potrafią zszokować. Niektóre outfity warte są ponad 20 tysięcy złotych.

  Zobacz także  


Warto nadmienić, że prezentowane w materiale osoby nie są tam z przypadku. Wszystkie są fanami Czuuxa i dużo wcześniej wiedziały o nagraniu.

Co na to widzowie?

Młodzież zgromadziła się w pobliżu warszawskich Złotych Tarasów. Uczestnicy spotkania po kolei prezentowali części swojej garderoby i wymieniali ich wartość. Część internautów doskonale rozumie format – jest on niezwykle popularny chociażby w Stanach Zjednoczonych. Inni nie pozostawiają na twórcy suchej nitki i w mocnych słowach komentują film – razi ich płytkość i materializm młodych Polaków. A co Wy sądzicie o tym materiale? Możecie się z nim zapoznać poniżej.


Wszystko na temat:

Czuux YouTube Moda Internet Pieniądze Wszystkie tagiKomentarze: