Jak sprawdzą się w roli?

House of Gucci - Gaga i Driver olśniewają na zdjęciu z planu

Adam Driver i Lady Gaga zaprezentowali się na pierwszym zdjęciu z planu nowego filmu Ridleya Scotta "House of Gucci". "Signore e Singora Gucci" pozują na tle alpejskiego krajobrazu w stylizacjach wyjętych jak z lat 80. Oczekiwanie na premierę filmu będzie teraz jeszcze trudniejsze, niż było do tej pory. Co wiadomo na ten moment o produkcji? 

House of Gucci - zdjęcia z planu 

Trwają właśnie zdjęcia do filmu "House of Gucci", gdzie Driver i Gaga zagrają główne role. On zagra Maurizio Gucciego, a ona - jego byłą żonę i przyszłą zabójczynię - Patrizię Reggiani. To właśnie piosenkarka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, które robi obecnie furorę w Internecie. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Instagram @ladygaga

Poza oficjalnym fotosem - pojawiło się w Internecie sporo innych zdjęć, na których widać Adama Drivera jeżdżącego na nartach, Gagę w czerwonym kombinezonie, która wdzięczy się gdzieś na planie, ale wypatrzono również aktorkę, która ma wcielić się w Paolę Franchi. Mowa o Camille Cottin, bo to właśnie ona została obsadzona w tej roli. 

Co jeszcze wiadomo o filmie? Że zagra tam cała plejada gwiazd. Oprócz tych wyżej wymienionych będzie również Jeremy Irons, Al Pacino czy Jared Leto

Nad scenariuszem czuwał Roberto Bentivegna, posiłkując się książką "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed", którą napisała Sara Gay Forden. Ridley Scott reżyseruje i produkuje film, wraz z Gianniną Scott i Kevinem J. Walshem. 

Premiera filmu już 24 listopada 2021 roku. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO