O co chodzi?

"Hotel Paradise" wrócił. Internauci już chcą, aby jeden z uczestników wyleciał

instagram.com; @hotelparadise.tvn7

Powrócił uwielbiany przez widzów program „Hotel Paradise”. Emitowany jest na TVN7 i do tej pory mogliśmy oglądać dwa odcinki. Widzowie już mają swoich faworytów, ale mają również takich uczestników, których chętnie by wywalili z programu. Internauci niemalże jednogłośnie wskazują, że z programu powinien zniknąć niejaki Łukasz. Na profilu Instagramowym programu pojawiają się już krytyczne komentarze na jego temat. 

 

Łukasz z „Hotel Paradise” 

„Hotel Paradise” okazał się strzałem w 10., więc nikogo nie dziwiło, że powstanie druga edycja program. Obecnie wyemitowano dwa odcinki na TVN7. Poznaliśmy uczestników, a należą do nich: Magda Jankowska, Dominika Konował, Łukasz Karpiński, Ivan Yevtushenko, Kamil Piórkowski, Anna Matyasek, Monika Brzyśkiewicz, Bartosz Graczyk i Robert Kapica. 

Widzowie już upatrzyli sobie swoich faworytów, ale znaleźli również kogoś, kto szybko zalazł im za skórę… Mowa o niejakim Łukaszu. 24-latek w sposób bardzo nachalny i natrętny zalecał się do uczestniczek, które przebywają na wyspie. 

 


W pierwszym odcinku zalecał się do niejakiej Ani, a także Magdy. I chociaż Ania początkowo chciała dać mu szansę - szybko zrezygnowała z powodu jego natrętnego zachowania i trzymania ją za kolano. Magda z kolei kompletnie nie była nim zainteresowana i ostatecznie skreśliła go po tym, jak patrzył się w jej dekolt. Na swoją obronę mówił jedynie: 

Dekolt Magdy sam na mnie patrzył 

Po pierwszym odcinku został singlem. Jednak w drugim odcinku udał się na pierwszą randkę z niejaką Dominiką. Ta podkreśliła, że źle na początku oceniła chłopaka. Ale nawet udana randka nie przekonała internautów do Łukasza. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jest pierwsza randka w tej edycji! 💞 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #hotelparadise #bali #raj #love #milosc #intryga #sojusze

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

A wam przeszkadza Łukasz? Oglądacie w ogóle „Hotel Paradise”? 

Spójrzcie na program TV, aby zobaczyć, kiedy emitowane będą kolejne odcinki show! 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO