×

Wyszukaj artykuł


To nie był łatwy czas dla aktorki i jej córki

Katie Holmes wspomina rozwód z Tomem Cruisem: „Bardzo nas wtedy obserwowano”

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

Katie Holmes wspomina rozwód z Tomem Cruisem: „Bardzo nas wtedy obserwowano”

wikipedia.org

Oceń


Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli się spotykać w 2005 roku. Dwa miesiące później zaskoczyli opinię publiczną informacją, że się zaręczyli. Jeszcze w październiku okazało się, że aktorka jest w ciąży. W kwietniu 2006 roku na świat przyszła ich córka, Suri, a niedługo potem we Włoszech odbył się ślub świeżo upieczonych rodziców. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozwiodła się w 2012 roku. Ich rozstanie odbiło się głośnym echem w światowych mediach, co nie ułatwiło im przechodzenia tego trudnego okresu. Szczególne zainteresowanie wokół pary napędzał fakt, że należeli oni do scjentologów. Wszystko wskazywało na to, że członkowie sekty zastraszali aktorkę, gdy dowiedzieli się, że planuje rozstać się ze swoim mężem.

  Zobacz także  

Video dnia:Katie Holmes długo walczyła o zakończenie małżeństwa z Tomem Cruisem. Gdy to się wreszcie udało, gwiazda przeprowadziła się z 6-letnią wówczas Suri do Nowego Jorku.

Intensywny czas

Ostatnio aktorka zdecydowała się na udzielenie wywiadu dla magazynu „InStyle", w którym opowiedziała, jak znosiła trudny okres batalii sądowej z byłym już mężem. Z jej wspomnień wynika, że szczególnie obciążające dla niej było ogromne zainteresowanie mediów. Przez stałe śledzenie przez fotoreporterów, Holmes w pewnym momencie zrezygnowała nawet z wychodzenia ze swojego domu:

Ten czas był bardzo intensywny. Duża uwaga koncentrowała się na mnie, a w dodatku miałam małe dziecko. Nie obyło się bez zabawnych wpadek w miejscach publicznych. Tak wielu ludzi, których wcześniej nie znałam, zostało moimi przyjaciółmi i pomogło nam. (…) Oczywiście, jako osoba publiczna zdawałam sobie sprawę z medialnego zainteresowania moją osobą, jednak kiedy masz tej atencji tak dużo, postanawiasz nie wychodzić nawet z domu.

Aktorka wspomniała także, jak ciężko przeżywała ten okres jej córka, Suri:

Suri miała 6 lub 7 lat i nocowała w domu przyjaciela, podczas gdy ja oglądałam balet w Lincoln Center. (...) Dostałam telefon: „mamusiu, możesz mnie przyjechać?”. Wzięłam taksówkę i pojechałem po nią do Battery Park. Była wyczerpana. Zasnęła w drodze do domu.

  Zobacz także  


Katie Holmes wyznała, że wciąż jeszcze zaskakuje ją, jak bardzo jej rodzina była śledzona i obserwowana, gdy trwała sprawa rozwodowa:

Muszę powiedzieć, że ostatnio widziałam stronę fanów o Suri opublikowaną, gdy była dzieckiem. (...) Bardzo nas wtedy obserwowano.

W wywiadzie była żona Cruise’a przyznała, że jej największym marzeniem jest, aby mimo wcześniejszych trudności i nieustającego zainteresowania mediów, jej 13-letnia obecnie córka wyrosła na silną i pewną siebie kobietę:

Kocham ją tak bardzo. Moim największym celem zawsze było dbanie o jej indywidualność, aby upewnić się, że jest w stu procentach sobą, silną, pewną siebie i zdolną. (...) Zawsze była silną osobowością. (...) Jest bardzo skoncentrowana i pracowita.

Spodziewaliście się, że rozwód z Tomem Cruisem tyle kosztował Katie Holmes i jej córkę?

Zobacz także: Bradley Cooper zaczął spotykać się z popularną aktorką amerykańską?!

Wszystko na temat:

Katie Holmes Tom Cruise Dziecko Gwiazdy Celebryci Rozwód Aktorzy Wszystkie tagiDodaj komentarz