×

Wyszukaj artykuł

Zobaczcie pierwszy zwiastun

„Rozłąka” – Hilary Swank jako astronautka w nowym serialu sci-fi

Redakcja Pinbook | 08-07-2020 | skomentuj

„Rozłąka” – Hilary Swank jako astronautka w nowym serialu sci-fi

"Rozłąka"/Materiały prasowe

OceńNetflix zapowiedział premierę najnowszego serialu science fiction zatytułowanego „Rozłąka”, w którym w główną rolę wcieli się dwukrotna zdobywczyni Oscara, Hilary Swank. Serial został stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa. Zgodnie przedstawionym przez twórców opisem, nowa produkcja będzie opowiadać o nadziei, człowieczeństwie, a także poświęceniach, na jakie trzeba się zdobyć, żeby przekroczyć wszelkie bariery i osiągnąć to, co pozornie wydaje się niemożliwe. Serial przedstawi historię amerykańskiej astronautki, Emmy Green, która dołączy do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Żeby to zrobić, na Ziemi zostawi męża oraz nastoletnią córkę, którzy w tym czasie będą jej bardzo potrzebować. Wraz z kolejnymi odcinkami podróż w kosmos będzie się robić coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi, a także ich rodzinami, zaczną się komplikować.

  Zobacz także  


Hilary Swank zasłynęła między innymi jako odtwórczyni silnych ról kobiecych. Do najbardziej znanych produkcji z jej udziałem należą między innymi takie filmy jak „Za wszelką cenę”, w którym wcieliła się w postać zdeterminowanej bokserki, a także „Nie czas na łzy”. Za stworzone w nich kreacje Swank została nagrodzona Oscarem.

Szczególna misja

Wszystko wskazuje na to, że w serialu „Rozłąka” Hilary Swank ponownie wcieli się w wyrazistą i złożoną postać. Twórcy zdradzili, że grana przez nią główna bohaterka jest byłą pilotką marynarki wojennej. Cechuje ją to, że jest jednocześnie bardzo uparta, inteligentna, a także empatyczna. Będzie ona dowodzić wyprawą na Marsa. W skład jej załogi wejdą: rosyjski kosmonauta i inżynier Misha Popov, indyjski pilot Ram, chemiczka Lu oraz zajmujący się botaniką Kwesi. Każda z tych osób na pokład statku kosmicznego wniesie własny bagaż emocjonalny i tęsknotę spowodowaną rozłąką z najbliższymi, którzy zostali na Ziemi. Podczas podróży Emma Green będzie musiała uporać się nie tylko z własnymi problemami, ale także z narastającymi między załogą napięciami oraz konfliktami. Na ekranie poza Hilary Swank pojawią się między innymi tacy aktorzy jak: Josh Charles, Mark Ivanir, Talitha Bateman, Ray Panthaki, Monique Curnen, Vivian Wu i Ato Essandoh. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź nowej produkcji Netflixa, która ma się ukazać na platformie już 4 września 2020 roku.

Jeśli zainteresował was nadchodzący serial „Rozłąka”, z pewnością spodoba wam się także porywający film „Skarb narodów”. Gorąco polecamy obejrzeć również takie produkcje jak „5 dni wojny” czy oscarowy „Green Book”.

 


Wszystko na temat:

Hilary Swank Aktorzy Seriale Seriale online Netflix YouTube Wszystkie tagiKomentarze: