×

Wyszukaj artykuł


Klasa i pokora!

Heung-Min Son przeprasza Andre Gomesa – niezwykłe zachowanie piłkarza [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Heung-Min Son przeprasza Andre Gomesa – niezwykłe zachowanie piłkarza [WIDEO]

foxsports.com.au

Oceń


Kilka dni temu cały piłkarski świat obiegło nagranie z fatalnie wyglądającą kontuzją Andre Gomesa. Portugalczyk nabawił się urazu w 78. minucie meczu Tottenhamu z Evertonem – wówczas niefortunnie interweniujący Heung-Min Son wytrącił z równowagi Gomesa. Ten wpadając na innego z graczy Kogutów doznał okropnie wyglądającego złamania kości podudzia. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa pauza Andre Gomesa. Wszystko wskazuje jednak na to, że Portugalczyk wróci do pełnej sprawności. Całą sytuację bardzo przeżył też Koreańczyk - Heung-Min Son widząc skutek swojego wślizgu rozpłakał się. Chwilę później obejrzał czerwoną kartkę, która ostatecznie została jednak anulowana – jego interwencja nie była celowa.

  Zobacz także  

Video dnia:Napastnik Tottenhamu nie zapomina o zdarzeniach z zeszłego weekendu. W środę wybiegł on na wyjazdowy mecz, w którym rywalem Kogutów była Crvena Zvezda. Po strzelonym golu podbiegł do kamery i wykonał gest skierowany do poszkodowanego przed kilkoma dniami Portugalczyka.

Piękny gest Koreańczyka

Ostatecznie Koguty pewnie wygrały na wyjeździe z serbskim klubem 0:4. Dwa trafienia dołożył  Heung-Min Son – Koreańczyk nie epatował jednak radością. Po bramce podbiegł do jednej z kamer i złożył ręce w geście przeprosin. Ten gest skierowany był do Andre Gomesa – potwierdził to po meczu sam zawodnik. Piękny gest szybko stał się symbolem szacunku do rywala, który często możemy oglądać na piłkarskich boiskach. Wideo z nietypową celebracją możecie zobaczyć poniżej:

 


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Liga Mistrzów Premier League Heung-Min Son Andre Gomes Wszystkie tagiDodaj komentarz