Co jeszcze zobaczymy na platformie?

HBO Max pokazało swoje premiery filmowe! Wśród nich Matrix i Diuna

Materiały promocyjne filmu

Wow, wow i jeszcze raz wow! Teraz jeszcze bardziej nie możemy doczekać się aż platforma HBO Max pojawi się w Polsce. Szefowie zdecydowali się na pokazanie krótkich zajawek, co będzie można oglądać w 2021 roku na HBO Max (nadal tylko w USA). Ale jest też nieco pocieszająca informacja dla nas wszystkich, którzy HBO Max nie mają - wszystkie filmy wejdą do kina. Oczywiście, jak już będą otwarte... Co szykuje HBO Max dla swoich widzów? 

HBO Max - premiery filmowe 2021

Na platformie wiele filmów, na które czekają fani. Wśród premier mignęło wiele ciekawych tytułów np. "Matrix", którego zdecydowano się stworzyć po wielu latach. Niewiele jednak zdradziła ta zapowiedź - poznaliśmy jedynie logo. Nadal nieznana jest fabuła czy cokolwiek innego, co dotyczy filmu. No i przyjdzie nam na niego poczekać - premiera zapowiedziana jest bowiem na grudzień 2021 roku. Ale być może do tego czasu doczekamy się w Polsce tej platformy?

Inne produkcje, jakie pojawiają się w zapowiedzi to "Diuna", na którą czekają fani twórczości Franka Herberta. 

Jednak są też trzy najgorętsze tytuły! Mowa o filmie "Godzilla kontra Kong", na który czeka wiele osób. No jest to ciekawe widowisko - dwa kultowe potwory będą ze sobą walczyły... Trzeba powiedzieć, że jest rozmach! 

Drugi film to oczywiście "Kosmiczny mecz", z LeBron Jamesem. Na kontynuację tego filmu również trzeba było sporo czekać... Na pewno chętnie po ten film sięgną ci, którzy pamiętają pierwszą część. Ale pewnie znajdzie się również sporo nowych amatorów. 

No i "Obecność 3", czyli kolejna część kultowej serii horroru. Czeka jeszcze więcej strachu, paranormalnych postaci i wiele, wiele więcej. 

Zobaczcie sami, co jeszcze pojawi się na platformie HBO Max: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO