×

Wyszukaj artykuł

Trwają rozmowy z aktorem

Hayden Christensen powróci jako Skywalker w serialu o Obi-Wanie?

Redakcja Pinbook | 10-05-2020 | skomentuj

Hayden Christensen powróci jako Skywalker w serialu o Obi-Wanie?

Materiały prasowe

OceńAnakin Skywalker jest bez wątpienia jednym z najważniejszych bohaterów „Gwiezdnych wojen”. W jego rolę przez lata wcielał się Hayden Christensen, który występował kolejno w trzech prequelach sagi, po czym pojawił się jeszcze po latach w IX epizodzie, w którym wprawdzie nie wystąpił na ekranie, ale można było usłyszeć jego głos. Dla fanów, którzy czekają na kolejny powrót aktora, mamy dobre informacje. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, rozważany jest angaż Christensena w najnowszym serialu o Obi-Wanie Kenobim, który powstaje właśnie dla platformy Disney+.

  Zobacz także  


Akcja serialu o Obi-Wanie Kenobim ma się rozgrywać w osiem lat po wydarzeniach z filmu „Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów”. Wtedy to Obi-Wan zostawił Anakina (już jako Darth Vadera) na planecie Mustafar, gdzie czekała go jedynie pewna śmierć.

Obiecujące rozmowy

Informacje o ewentualnym powrocie Haydena Christensena do roli Anakina Skywalkera przekazał portal LRM Online, który powołał się na sprawdzone źródło. Zdaniem portalu aktor prowadzi obecnie rozmowy z wytwórnią, które dotyczą jego występu w serialu o Obi-Wanie Kenobim. Na razie nie wiadomo, jak ważna dla fabuły serialu byłaby to rola. Najprawdopodobniej będzie to epizodyczny występ, który może się pojawić na przykład w śnie, albo wspomnieniu głównego bohatera. Na razie jednak jeszcze ani Disney, ani Christensen nie potwierdzili tych informacji. Oficjalne ogłoszenie obsady serialu ma się odbyć podczas konwenty Star Wars Celebration, który będzie miał miejsce w dniach 27-30 sierpnia bieżącego roku – wtedy dopiero dowiemy się, czy zobaczymy ponownie Christiansena na ekranie.


Wszystko na temat:

Hayden Christensen Gwiezdne wojny Aktorzy Seriale Wszystkie tagiKomentarze: