×

Wyszukaj artykuł

Za co tym razem?

Harvey Weinstein usłyszy kolejne zarzuty? Grozi mu kolejne 30 lat...

Redakcja Pinbook | 15-04-2020 | skomentuj

Harvey Weinstein usłyszy kolejne zarzuty? Grozi mu kolejne 30 lat...

wikimedia.org

OceńHarvey Weinstein 24 lutego został uznany przez ławę przysięgłych w Nowym Jorku za winnego zgwałcenia aktorki Jessiki Mann w 2013 roku oraz za wymuszenia aktu seksualnego na swojej asystentce – Mimi Haleyi w jego apartamencie w 2006 roku. Niedługo po ogłoszeniu wyroku Weinstein trafił do szpitala, a później okazało się, że ma koronawirusa. Z nowych wiadomości wynika, że uporał się z nowym wirusem, co niektórych bardzo ucieszy. Jak się okazuje – prokuratura w Los Angeles przygotowuje się do kolejnego procesu przeciwko mężczyźnie. 

 

  Zobacz także  


Zarzuty wobec Weinsteina 

Prokuratura Los Angeles może kontynuować przygotowania do kolejnego procesu przeciwko Weinsteinowi. Okazuje się, że grożą mu kolejne zarzuty, które dotyczą napaści na tle seksualnym. 

Zarzut dotyczy dokładnie zdarzenia, które miało miejsce w hotelu Beverly Hills w maju 2010 roku. Kobieta swoje zeznania złożyła w tej sprawie w 2019 roku, jesienią. Wtedy kobieta zamierzała wykorzystać kobietę jako świadka. Udało jej się jednak zdobyć dowody, które dodano do listy zarzutów – dzięki temu sprawa się nie przedawniła. 

W procesie tym Weinstein może zostać skazany na kolejne 30 lat pozbawienia wolności. Obecnie mężczyzna odbywa swoją karę 23 lat pozbawienia wolności. 


Wszystko na temat:

Harvey Weinstein Wszystkie tagiKomentarze: