×

Wyszukaj artykuł


Dobra wiadomość dla fanów

„Harry Potter” - Netflix udostępnia wszystkie części!

Redakcja Pinbook | 15-05-2020 | skomentuj

„Harry Potter” - Netflix udostępnia wszystkie części!

Materiały prasowe

Oceń


„Harry Potter” jest jedną z najbardziej kasowych serii w historii kina. Filmy o przygodach młodego czarodzieja, które powstawały na przestrzeni lat 2001-2011 wciąż cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że o nabycie praw do dystrybucji tych filmów pokusiła się jakiś czas temu platforma HBO GO, na której jeszcze do niedawna można było oglądać wszystkie części. Okazuje się, że teraz cała seria ukaże się również na platformie Netflix. Zaledwie wczoraj przedstawiciele Netflixa zamieścili w sieci informację, która zupełnie zaskoczyła fanów.

  Zobacz także  


Informację o udostępnieniu filmów z serii, którą Netflix zamieścił na swoim instagramowym profilu, zdążyło już polubić 19 tysięcy osób. Można więc się spodziewać, że oparta na powieści J. K. Rowling saga będzie się cieszyła wielkim zainteresowaniem użytkowników platformy.

Filmy już są na Netflixie

Już dzisiaj, 15 maja, na Netflixie pojawiły się wszystkie części „Harry’ego Pottera”. Siedem kolejnych części, które składają się z ośmiu filmów, można już oglądać na platformie. Osobom, które nie miały jeszcze przyjemności zapoznania się ze słynną serią przypominamy, że składają się na nią takie tytuły jak:

„Harry Potter i kamień filozoficzny"
„Harry Potter i Komnata Tajemnic"
„Harry Potter i więzień Azkabanu”
„Harry Potter i Czara Ognia”
„Harry Potter i Zakon Feniksa”
„Harry Potter i Książę Półkrwi”
„Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”
„Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II”

W rolę tytułowego bohatera wciela się Daniel Radcliffe, jego nieco przemądrzałą przyjaciółkę Hermionę Granger zagrała Emma Watson, a Rona Wesleya zagrał Rupert Grint. Zobaczyć tam też możemy Alana Rickmana, Ralpha Fiennesa czy Toma Feltona. Seria, która powstawała przez dziesięć lat, doczekała się piętnastu nominacji do Oscara.


Wszystko na temat:

Daniel Radcliffe Emma Watson Ralph Fiennes Filmy Harry Potter Netflix filmy, seriale, nowości Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:czemu jak ja chce to objerzec kurde