Kolejny film o Meghan i Harrym

Harry & Meghan: Escaping the Palace - powstanie film aktorski o parze

flickr.com

Stacja Lifetime postanowiła, że stworzy film aktorski o księciu Harrym i Meghan Markle, który opowie o ich sprzeciwie wobec rodziny królewskiej, a także tego, jak odeszli z Pałacu Buckingham, decydując się na życie w Ameryce. Reżyserem produkcji będzie twórca takich seriali jak "Flash" czy "Charmed" - Menhaj Huda. Co dokładnie zobaczymy w produkcji? 

Harry & Meghan: Escaping the palace - aktorski film

Film ma opowiedzieć mniej więcej o tym, o czym dokładnie bohaterowie opowiedzieli w rozmowie z Oprah Winfrey w, słynnym już dzisiaj, wywiadzie. Produkcja ma skupić się na ucieczce Sussexów z pałacu Buckingham. 

Film będzie skupiał się na powodach takiej decyzji, narastającej depresji Meghan podczas jej izolacji w Pałacu, a także na rozczarowaniach, których doświadczali na każdym kroku ze strony rodziny królewskiej, która nie chciała im pomóc z tabloidami, które wieszały na Meghan psy z każdego możliwego powodu. Film ma zrealizować stacja Lifetime, która odpowiada za dwa poprzednie filmy o Sussexach: "Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom" oraz "Książę Harry i Meghan: Królewski mezalians". 

Póki co nie wiadomo, kto wcieli się w ich role - zmieniało się to bowiem w dwóch poprzednich filmach. Do tej pory wcielali się w nich Murray Fraser i Parisa Fitz-Henley oraz Charlie Field i Tiffany Smith. 

Wiadomo jednak, że produkcje zrealizują ci sami twórcy. Scenariusz napisze ponownie Scarlett Lacey, a reżyserem będzie Menhaj Huda. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze tej wiosny. 

Póki co nieznana jest data premiery. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO