×

Wyszukaj artykuł

Spotkali się w słynnym studiu Abbey Road

Książę Harry i Bon Jovi nagrali razem piosenkę!

Redakcja Pinbook | 02-03-2020 | skomentuj

Książę Harry i Bon Jovi nagrali razem piosenkę!

mirror.co.uk

OceńPoczątek tego roku okazał się niemałym szokiem dla królowej Elżbiety II i reszty świata – książę Harry i Meghan postanowili wyrzec się swoich tytułów i porzucić obowiązki członków rodziny królewskiej. Po wielu rodzinnych naradach ustalono, że nastąpi to ostatecznie 31 marca. Do tego czasu jednak muszą oni odbyć jeszcze okres przejściowy, podczas którego biorą udział w niektórych oficjalnych wydarzeniach w kraju. Z tego powodu Harry przyjechał ostatnio z Kanady, w której zamieszkał wraz z Meghan, do Wielkiej Brytanii, żeby wziąć udział w szczycie klimatycznym. W trakcie swojego pobytu książę spotkał się też z Bon Jovim, z którym postanowił nagrać piosenkę.

  Zobacz także  


Harry w ramach okresu przejściowego weźmie jeszcze udział w międzynarodowych zawodach Invictus Games przeznaczonych dla chorych żołnierzy oraz weteranów wojennych. Wnuk królowej Elżbiety organizuje je od 2014 roku.

Wspólne nagranie

Książę Harry kilka dni temu spotkał się z legendarnym amerykańskim muzykiem w studiu Abbey Road w Londynie, które zasłynęło przede wszystkim jako miejsce nagrań zespołu The Beatles. Bon Jovi napisał bowiem piosenkę „Unbroken”, którą chciał oddać hołd weteranom cierpiącym z powodu stresu pourazowego. Na razie w sieci opublikowano jedynie zapowiedź oraz kulisy powstawania wspólnego nagrania Harry’ego i rockmana, które będzie można odsłuchać i zobaczyć już w marcu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

I said I’ll give it a shot...[Sound On 🔊] • Stay tuned for more to come later... #WeAreInvictus

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)


Wszystko na temat:

Książę Harry Muzyka Brytyjska rodzina królewska Elżbieta II Wielka Brytania Gwiazdy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: