Spodoba się fanom?

Hannibal - 4. sezon serialu. Mikkelsen ma pomysł na fabułę

Materiały promocyjne serialu

Póki co żadna stacja nie zdecydowała się na przejęcie serialu "Hannibal". Nikt jednak nie traci nadziei na to, że serial mógłby wrócić. I to nie tylko fani jej nie tracą! Okazuje się, że Mads Mikkelsen ma wiele nadziei na to, że udałoby się kontynuować historię. Ma również swój własny pomysł na 4. sezon serialu. Jesteście ciekawi co wymyślił? 

Co z 4. sezonem Hannibala? 

Pięć lat - tyle minęło od 3. sezonu serialu "Hannibal". Fani jednak nie tracą nadziei na to, że ktoś mógłby chcieć kontynować produkcję. Bryan Fuller w lipcu tego roku mówił, że chciałby, aby w 4. sezonie spotkali się Will i Hannibal. Marzy mu się również zmiana scenerii. Mads Mikkelsen ma nawet bardziej skonkretyzowane pomysły. 

Mikkelsen, serialowy Hannibal Lecer, w rozmowie z IndieWire powiedział, że chciałby, aby w nowym sezonie pojawił się Buffalo Bill, a także wydarzenia z "Milczenia owiec". Powiedział dokładnie: 

Nie sądzę, aby była to tajemnica, że jeśli się to wydarzy, chcielibyśmy dojść do "Milczenia owiec". To zawsze był problem, ponieważ oni nie mieli praw do książki. Ale to oczywiście najbardziej znana część i chcielibyśmy do niej dojść. Oczywiście trochę byśmy to zmienili i porobili z tym różne szalone rzeczy. Ta historia jest tak interesująca i równie interesujące są postanie z niej. Pozmienialibyśmy płcie i może nawet połączylibyśmy dwie postacie w jedną. Chcielibyśmy znaleźć kogoś, kto by zagrał Buffalo Billa. To będzie trudne. Ale znaleźliśmy Hannibala, więc to możliwe 

Na razie jednak to tylko sfera marzeń. W końcu nikt nie jest skory do kontynuacji serialu. A ponadto teraz powstanie nowy serial na podstawie książki - "Clarice", który opowie o losach młodej agentki Clarice Starling. 

Chcielibyście powrotu Hannibala? 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO