×

Wyszukaj artykuł


Rummenigge zabiera głos

Gwiazda na stałe w Bayernie?

Redakcja Pinbook | 18-10-2019 | skomentuj

Gwiazda na stałe w Bayernie?

Materiały prasowe

Oceń


Bayern Monachium niezaprzeczalnie jest jedną z najsilniejszych ekip w Bundeslidze. Przypomnijmy, że barw aktualnego mistrza Niemiec broni między innymi Robert Lewandowski. Ostatnie okienko transferowe w wykonaniu Bawarczyków było bardzo ciekawe – zespół zasilili między innymi Hernandez, Coutinho czy Perisic. Dwaj wymienieni jako ostatni piłkarze zostali wypożyczeni – oznacza to, że już niedługo Bayern będzie musiał zdecydować się na ich wykup lub będzie musiał pogodzić się z ich powrotem do poprzednich klubów. Głos w sprawie jednego z nich zabrał prezes Bayernu Monachium – Karl-Heinz Rummenigge.

  Zobacz także  


Włodarz klubu wypowiedział się w sprawie Ivana Perisica, który został ściągnięty na roczne wypożyczenie z Interu Mediolan. Transfer Chorwata był pokłosiem nieudanych negocjacji Bayerny z Manchesterem City – priorytetem Bawarczyków był wcześniej Leroy Sane.

Bayern wykupi Perisica?

W obliczu fiaska negocjacji i kontuzji Anglika, do Bayernu trafił ostatecznie Perisic. Chorwat okazał się realnym wzmocnieniem i pokazał się z dobrej strony podczas kilku występów. Sam Bayern też imponuje formą – Bawarczycy w 7 meczach wygrali czterokrotnie, zremisowali 2 razy i tylko raz zostali pokonani. Coraz głośniej zaczęto więc mówić o potencjalnym wykupieniu Ivana Perisica z Interu Mediolan. Głos w tej sprawie podczas wydarzenia zorganizowanego przez La Gazzetta dello Sport zabrał Karl-Heinz Rummenigge:

Nie wykluczam permanentnego wykupu Ivana Perisica z Interu. Dobrze zaczął nowy sezon w nowym klubie i otoczeniu 

  Zobacz także  


Prezes Bayernu odniósł się także do sytuacji Francka Ribery’ego. Przypomnijmy, że Francuz postanowił opuścić Bayern i przeniósł się do włoskiej Fiorentiny. Skrzydłowy miał także oferty z Chin i Arabii Saudyjskiej:

Byliśmy nieco zaskoczeni, że Franck udał się do Włoch i Fiorentiny. Wszyscy sądzili, że wybierze Chiny lub Arabię Saudyjską. Dokonał wyboru kierując się sportowym czynnikiem. Cieszy mnie fakt, że dobrze sobie radzi we Florencji Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Bundesliga Wszystkie tagiDodaj komentarz