×

Wyszukaj artykuł


Wystarczyła chwila nieuwagi

Trzyletnia dziewczynka została zgwałcona w toalecie w McDonaldzie

Redakcja Pinbook | 24-02-2020 | skomentuj

Trzyletnia dziewczynka została zgwałcona w toalecie w McDonaldzie

Fotografia poglądowa

Oceń


Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w zeszły poniedziałek w jednej z restauracji McDonald’s w Chicago. Ojciec wybrał się tam wraz z córką i synem. W czasie pobytu w fast foodzie, zabrał dwójkę dzieci do toalety. Wszedł do kabiny z synem, zostawiając na chwilę 3-letnią córkę za drzwiami. W tym momencie, pewien mężczyzna wykorzystał nieuwagę ojca i zwabił dziewczynkę do kabiny znajdującej się obok. Wtedy posadził ją sobie na kolanach, ściągnął jej ubranie i wykorzystał seksualnie. 3-latka zaczęła wtedy krzyczeć i wołać swojego ojca na pomoc. Pedofil próbował zakryć jej usta dłonią, jednak nie udało mu się zagłuszyć jej krzyków i płaczu.

  Zobacz także  

Video dnia:Ojciec dziewczynki słysząc jej rozpaczliwe wołanie od razu rzucił się z pomocą. Próbował otworzyć drzwi kabiny, w której znajdowała się córka, jednak nie udało mu się to. Wtedy wszedł na szczyt ścianki działowej i wyciągnął swoje dziecko za nogi. Szybko zabrał dzieci i odprowadził je do swojej żony. Gdy wrócił do toalety, sprawcy już tam nie było.

Był już karany

Postać mężczyzny została zarejestrowana przez kamery przemysłowe zamontowane w McDonaldzie. Zweryfikowano jego tożsamość i stwierdzono, że sprawcą gwałtu był 34-letni Christopher Puente, który ma już za sobą kryminalną przeszłość – był wielokrotnie skazywany za włamania oraz kradzieże. Po dwóch dniach poszukiwań został aresztowany. Mężczyzna przyznał się do zwabienia dziewczynki i zdjęcia z niej ubrań, jednak zaprzecza, że ją zgwałcił. Przeczą temu zeznania ojca 3-latki, który twierdzi, że wyraźnie widział, co Puente jej zrobił.


Wszystko na temat:

Pedofil Przemoc na tle seksualnym USA Dzieci Dziecko Policja Przestępstwo Twitter Szokujące historie Wszystkie tagiDodaj komentarz