×

Wyszukaj artykuł

Niepokonany

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" - Grzegorz Markowski kończy karierę

Redakcja Pinbook | 24-10-2019 | skomentuj

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" - Grzegorz Markowski kończy karierę

OceńSmutna wiadomość dla fanów zespołu Perfect – Grzegorz Markowski potwierdził, że kończy karierę. Jednocześnie informuje o tym, że można się z nimi spotkać podczas ich ostatniej trasy koncertowej. Doskonale wiedział od początku jak ma się potoczyć jego kariera – dlatego po 40-leciu zespołu postanowił zakończyć swoją karierę. Dla wielu to zapewne okropna wiadomość, ale całe szczęście – na początku 2020 r. rozpocznie się pożegnalna trasa koncertowa.

  Zobacz także  


Grzegorz Markowski nie podał konkretnego powodu dla którego zdecydował się zakończyć swoją karierę muzyczną. Udzielił jednak wywiadu dla „Pani”, w której wspomniał swoją działalność artystyczną.

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”

Grzegorz Markowski mówił o tym, że dalej ma taką samą tremę, jak kiedyś, kiedy wychodzi na scenę. Że ktoś zawsze od niego oczekuje i udało mu się sprostać tym wymaganiom. Jednak podkreśla, że należy wiedzieć, kiedy czas skończyć. I najwidoczniej ten czas dla Markowskiego już nadszedł.

Taki nasz potencjał na życie, na działanie, na prawdę, na rodzaj energii, którą dostajesz od Stwórcy, z kosmosu... Myślę, że w uczciwy sposób powiem, że ten zasób mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już koniec drogi

- powiedział niedawno w TVN

Cóż. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym.


Wszystko na temat:

Perfect Grzegorz Markowski Muzyka Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: