×

Wyszukaj artykuł

Chwile prawdziwej grozy

Grupa nastolatków urządziła sobie w kinie walkę na noże i maczety

Redakcja Pinbook | 25-11-2019 | skomentuj

Grupa nastolatków urządziła sobie w kinie walkę na noże i maczety

Fotografia poglądowa

OceńMieszkańcy brytyjskiego Birmingham, którzy w sobotę postanowili spędzić miłe popołudnie w jednym z okolicznych kin, nie zdawali sobie sprawy, że tego dnia przeżyją jedne z najstraszniejszych chwil w swoim życiu. Do kina, w którym lada chwila miał się rozpocząć seans filmu „Frozen 2” i które już zaczęli wypełniać rodzice z małymi dziećmi, wtargnęła grupa nastolatków uzbrojonych w maczety oraz noże. Na oczach wszystkich zaczęli zaciekle walczyć z użyciem tej niebezpiecznej broni, stwarzając realne zagrożenie dla siebie i dla otoczenia.

  Zobacz także  


Grupa biorąca udział w bójce składała się z sześciu osób w wieku od 13 do 19 lat. Najmłodszą z nich była 13-letnia dziewczynka.

Niezwykła agresja

Bardzo szybko na miejsce przybyła policja, która natychmiast ewakuowała przerażonych klientów kina i zakończyła walkę nastolatków. Najbardziej agresywnych z nich musiała obezwładnić. Jak donosi portal polsatnews.pl, kilku policjantów w czasie akcji odniosło obrażenia twarzy. W efekcie aresztowali oni pięcioro nastolatków, którzy podczas całego zajścia wykazywali się największą agresją – wśród nich była 13-letnia dziewczynka oraz trzech 14-letnich chłopców i jeden 19-latek.

Na razie policja przypuszcza, że źródłem tego zachowania mógł być film o wojnie gangów, który właśnie wszedł do kin, pt. „Blue Story”. W rezultacie zaczęto już wycofywać ten film z niektórych kin w Anglii i Irlandii.


Wszystko na temat:

Wielka Brytania Birmingham Dzieci Frozen 2 Kino Policja Przemoc Wszystkie tagiKomentarze: