× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Groźny wypadek w Szczecinie. 11 osób rannych.

Redakcja Pinbook | 05-04-2019 | skomentuj

Groźny wypadek w Szczecinie. 11 osób rannych.

gs24.pl

Oceń


Kilka minut po godzinie 7 doszło do groźnego wypadku w centrum Szczecina, przy Bramie Portowej. Tramwaj linii nr 3 czoło zderzył się z autobusem linii "B". W wyniku wypadku 11 osób zostało rannych. Najciężej poszkodowana jest motornicza tramwaju, która ma rozległe obrażenia czaszki, klatki piersiowej i szyi. Jest przytomna, ale lekarze oceniają stan na ciężki.

Na miejscu pracowało 8 zespołów ratownictwa medycznego. Pozostałe osoby były w ciężkim szoku, ale ich życiu nic nie zagraża - rany były raczej powierzchowne. Skończyło się na otarciach i potłuczeniach. Nadal nie wiadomo co było przyczyną wypadku.

  Zobacz także  


Obecna sytuacja

Sytuacja powoli wraca do normy. Jak oceniają świadkowie wypadku - autobus miał zielone światło, więc oceniają to na winę motorniczej, która "prawdopodobnie mogła mieć jakieś opóźnienie". Policja jednak radzi wstrzymać się z dywagacjami, ponieważ trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Wszystko na temat: