TVP nie ma nic do gadania

Widzowie zdziwią się, gdy Grodzki z PO wygłosi orędzie jako nowy marszałek Senatu.

tvn24.pl

TVP z pewnością nie jest zadowolona, że orędzie nowego Marszałka Senatu, który jest politykiem z Platformy Obywatelskiej, pojawi się w ich stacji telewizyjnej. W końcu prezesem stacji jest polityk, który związany jest z opozycyjną partią. Ostatecznie jednak udało się Tomaszowi Grodzkiemu uzgodnić z TVP datę i porę emisji orędzia, jakie zamierza wygłosić do Polaków. Tym samym skorzystał on z przepisów, które gwarantują organom państwa, w tym właśnie Marszałkowi Senatu, prawo przedstawienia swojego stanowiska na antenie.

Telewizja została zobowiązana do tego, aby owe orędzie pojawiło się w porze wysokiej oglądalności. Mówi się o przełomie w obecności polityków opozycji w TVP.

Orędzie marszałka Senatu z PO w TVP

Dwanaście godzin ma TVP i Polskie Radio, czyli publiczni nadawcy, żeby ułożyć całą ramówkę pod wymagania zamawiającego. Można spodziewać się jego orędzia w czwartek, czyli w dniu dzisiejszym, bo zapowiedziane zostało w środę 13.11. Na pewno marszałek powie coś, co opozycji niezbyt się spodoba. Podkreślił już, że „Jacek Kurski mu łaski nie robi” i że musi mu pozwolić na wygłoszenie orędzia.

TVP już zaczęło szukać haków, które mogłoby wykorzystać na Tomasza Grodzkiego. Na pewno jednak to profesor Grodzki zdziwi widzów TVP, kiedy pojawi się na ekranie. A co ma zamiar powiedzieć?

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO