×

Wyszukaj artykuł

Artykuł partnerski

Zaczynasz grę u bukmachera online? Sprawdź czekające bonusy i dowiedz się, co najlepiej obstawiać!

Redakcja Pinbook | 27-11-2019 | skomentuj

Zaczynasz grę u bukmachera online? Sprawdź czekające bonusy i dowiedz się, co najlepiej obstawiać!

OceńZaczynając przygodę z zakładami sportowymi, należy sprawdzić, jak i gdzie założyć konto, jak uzyskać bonusy oraz jakie dyscypliny typować. Bez podstawowej wiedzy, narazić się można na duże straty, czy to na nielegalnych stronach, czy nie znając się na typowaniu.

  Zobacz także  


Pierwsze kroki przy obstawianiu wyników powinny prowadzić do sprawdzenia strony, z której będzie się korzystać. Na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów można sprawdzić, jakie zakłady bukmacherskie działają legalnie, na licencji. Kiedy weryfikacja dobiegnie końca, należy założyć konto online. Można założyć konto bez aktywacji, bez weryfikacji danych osobowych, ale takie konto uniemożliwia wypłacenie wygranych. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu internetowego czy mobilnego, należy potwierdzić dane np.: skanem dowodu tożsamości. Początkujący gracz powinien sprawdzić również bonusy, jakie na niego czekają, czy typy doświadczonych graczy. Jak uzyskać bonusy? Czyje typy są trafne najczęściej? Jakie dyscypliny obstawić? Odpowiadamy!

Bonusy na start i inne promocje

Każdy początkujący gracz może dostać od bukmachera kod promocyjny lub bonus na start. Regulamin otrzymania takich profitów jest dostępny na oficjalnych stronach bukmacherów oraz stronach poświęconych zakładom sportowym takich jak https://moj-kod-promocyjny.pl/. Na stronie dowiemy się jak dostać kod promocyjny STS, jaki oferują zakłady STS. Oczywiście wskazana witryna omawia szerzej zakłady innych bukmacherów.

STS kod promocyjny jest do wykorzystania w trakcie obstawiania wyników. Przykładem są darmowe kody promocyjne STS, które oferują zakłady bez ryzyka, czyli w przypadku błędnie obstawionego kupony tracimy wyłącznie podatek. Należy poczytać również o promocjach tymczasowych, które mogą być wyjątkową okazją, szczególnie dla początkującego gracza.

  Zobacz także  


Jak typować dobre wyniki?

Można posilić się typami doświadczonych graczy. Na forach dyskusyjnych czy stronach bukmacherów są rankingi najlepszych graczy. Opisują one dane statystyczne, pokazujące skuteczność zakładów gracza czy nawet jego rzeczowe analizy.

Najczęściej obstawianą dyscypliną sportową jest piłka nożna. Wynika to z jej oglądalności, popularności oraz bogatej oferty bukmacherów. Można obstawiać wyniki całych meczów, wyniki do przerwy, czy nawet strzelca bramki w danym spotkaniu. Można również typować wyniki spotkania, które trwa. Rodzaj zakładu zależy tak naprawdę wyłącznie od gracza.
Rozpoczynając przygodę z zakładami sportowymi, należy zarejestrować się na legalnej stronie bukmachera. Po rejestracji korzystamy z pełnych możliwości serwisu, bonusów, a nawet typów innych, bardziej doświadczonych graczy. Za doświadczeniem zapewne przyjdą duże wygrane.

Wszystko na temat:

Gry E-sport Wszystkie tagiKomentarze: