Wystąpi w nim Eddie Murphy?

Gliniarz z Beverly Hills 4 – kiedy powstanie kolejna odsłona?

W bogatej historii kinematografii znajdziemy wiele produkcji, które uzyskały status kultowych i cieszą się ogromną popularnością wśród milionów fanów na całym świecie. Jednym z takich filmów – a właściwie całą serią komedii kryminalnych – jest „Gliniarz z Beverly Hills”. Trzecia – i na razie ostatnia – część produkcji zadebiutowała w kinach w roku 1994. Głównym bohaterem komedii jest detektyw Axel Foley, w którego wcielił się Eddie Murphy. Fani wciąż jednak czekają na kolejną odsłonę i być może ich oczekiwanie powoli dobiega końca. Okazuje się bowiem, że trwają pracę nad czwartą odsłoną. Kiedy może zadebiutować film i na jakim etapie jest jego produkcja?

Materiały promocyjne filmu Gliniarz z Beverly Hills 2

Kontynuacja filmu miała mieć formę serialu i zadebiutować w 2013 roku – wówczas miał on opowiadać historię syna Axela i jednocześnie jego podwładnego. Ostatecznie serial nie otrzymał jednak zamówienia na pełen sezeon.

Gliniarz z Beverly Hills 4 – prace na filmem

Pracą nad czwartą częściej kryminalnej komedii zajmuje się Netflix. Wiadomo, że tworzenie scenariusza nadzorują Adil El Arbi i Bilall Fallah, którzy odpowiedzialni są chociażby za dość ciepło przyjęty film „Bad Boys for Life”. Głos na temat filmu zabrał Eddie Murphy, który wypowiedział się na jego temat w programie Desus & Mero. Aktor przyznaje, że prace nad filmem trwają od 15 lat. Sam aktor zaznacza, że wystąpi w filmie, jeśli scenariusz będzie odpowiednio napisany. Mówi jednak, że to powinien być jego następny projekt. Czekacie na czwartą część przygód Foleya? A może uważacie, że seria powinna skończyć się na trylogii? Czekamy na wasze opinie i komentarze. 

Oczekując na premierę warto sprawdzić pierwsze części komedii - filmy Gliniarz z Beverly Hills i Gliniarz z Beverly Hills 2.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO