Uważa go za seksistowski

Ginny & Georgia - Taylor Swift mocno wkurzona za żart o niej

Materiały promocyjne serialu

"Ginny & Georgia" to serial, który dopiero co zadebiutował na Netflixie. Szybko mu poszło jednak dotarcie do TOP 10 seriali w oglądanych. Wiele osób wytyka serialowi mocną inspirację serialem "Gilmore Girls", ale jest w nim coś, co sprawia, że chętnie się po niego sięga. Jednak nie wszyscy mają dobre podejście do produkcji. Taylor Swift jest absolutnie wkurzona tym, co znalazło się w jednym z odcinków. Mocno skomentowała to w swoich mediach społecznościowych. 

Taylor Swift krytykuje tekst z "Ginny & Georgia" 

Ponieważ to serial, który dzieje się w czasach współczesnych, a bohaterki słyną z komentowania popkultury w codziennych rozmowach, nie zabrakło na ten temat wielu żartów. Jednym z nich był: 

A co cię to obchodzi? Zmieniasz facetów częściej niż Taylor Swift 

Okazuje się, że tekst sprawił, że wszyscy fani Taylor zaczęli mocno reagować w komentarzach, a ostatecznie odegrali się na produkcji w ocenach. Obecnie na Metacritic ocena serialu przez użytkowników to 0,7/10, podczas kiedy ta sama ocena przez krytyków to 63/100. 

Do całej sprawy odniosła się również sama Taylor Swift na swoim Twitterze, niejako zaalarmowana przez fanów. Jej odpowiedź miażdży: 

Hej, "Ginny & Georgia", dzwonił rok 2010 i chce z powrotem swój leniwy, głęboko seksistowski ząrt. Może przestali byśmy poniżać ciężko pracujące kobiety, przedstawiając to g*wno jako coś zabawnego. Poza tym, Netflix, po "Miss Americana" ten strój do was nie pasuje. Szczęśliwego Miesiąca Historii Kobiet. 

Miała rację? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO