×

Wyszukaj artykuł

Znamy już zarys fabuły

„Kandahar” - Gerard Butler zagra agenta CIA w filmie twórcy „Świata w ogniu”

Redakcja Pinbook | 23-06-2020 | skomentuj

„Kandahar” - Gerard Butler zagra agenta CIA w filmie twórcy „Świata w ogniu”

"Świat w ogniu"/Materiały promocyjne

OceńDla fanów mocnego kina akcji mamy dobrą wiadomość - jak podaje portal Deadline, Gerard Butler po raz trzeci podejmie współpracę z reżyserem Rickiem Romanem Waughem. Aktor i twórca filmowy spotkali się już wcześniej na planie takich superprodukcji jak „Świat w ogniu” oraz „Greenland”. Nowy projekt powstaje pod tytułem „Kandahar”. Butler tym razem wcieli się w postać Toma Harrisa, który jest agentem CIA działającym na Bliskim Wschodzie. Podczas pracy pod przykrywką zostaje zdekonspirowany, a szczegóły jego misji ujawnione. Agent daje się złapać w zasadzkę w samym centrum terytorium wroga. Razem ze swoim tłumaczem będzie musiał znaleźć sposób na wydostanie się ze śmiertelnej pułapki i dotrzeć do punktu zbiórki wyznaczonego w tytułowym mieście w Afganistanie.

  Zobacz także  


Scenariusz do filmu napisze Mitchell LaFortune. „Kandahar” wyprodukują Gerard Butler, Erica Lee i Alan Singer z G-BASE oraz Basil Iwanyk z Thunder Road Films. Zdjęcia do nowej produkcji będą powstawać na Bliskim Wschodzie.

Podzieli sukces poprzednika?

Poprzedni film wyreżyserowany przez Ricka Romana Waugha – nakręcony w 2019 roku „Świat w ogniu” – okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Produkcja zarobiła na świecie 147,5 miliona dolarów przy budżecie 40 milionów. W sam premierowy weekend zarobiła z kolei w Stanach Zjednoczonych około 21,25 miliona dolarów. Co ciekawe, film spotkał się ze bardzo dobrym odbiorem ze strony widzów, chociaż niekoniecznie z uznaniem ze strony krytyków. Warto przy tym zauważyć, że według serwisu Rotten Tomatoes tylko około 40% z recenzji branżowych Waugha jest pozytywnych. Zupełnie inaczej jednak jego twórczość postrzegają widzowie – filmy reżysera ocenia pozytywnie aż 95% z nich. Niedługo dowiemy się, jak przy tym wypadnie jego najnowsza produkcja „Greenland”, której premiera odbędzie się już 31 lipca. Na razie jeszcze twórcy nie podali planowanej daty premiery filmu „Kandahar".

Zainteresował was nowy projekt z Gerardem Butlerem? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie inny film z jego udziałem, „Londyn w ogniu”. Mocnych emocji dostarczą wam również takie produkcje jak „Wściekłe psy” i „Opancerzony”.


Wszystko na temat:

Gerard Butler Filmy Aktorzy Zapowiedź Ric Roman Waugh Wszystkie tagiKomentarze: