Uniwersum Gry o Tron się rozrośnie?

George R.R. Martin z kontraktem na nowe projekty!

"Gra o Tron" materiały prasowe

Serialowa adaptacja powieści George R.R. Martina jeszcze kilka lat temu rozbudzała ogromne emocje i niemal nie było osoby, która z zaciekawieniem nie śledziłaby poczynań bohaterów „Gry o Tron”. Kontrowersje wzbudziło jednak zakończenie ostatniego sezonu, które wielu fanom nie przypadło do gustu. Wciąż czekają oni na nowe powieści pisarza – ich fabuła nieco różni się bowiem od tej, która zaprezentowana była w serialu. Oczekiwanie na kolejne książki mogą jednak umilić także seriale, które zakorzenione mają być w uniwersum wykreowanym przez twórcę. Niedawno gruchnęła wieść, która zdaje się to potwierdzać.

Fani od dawna spekulują, że na ekranach w ciągu następnych kilku lat pojawić się może sporo produkcji osadzonych w ich ulubionym uniwersum. Czy jest tak w istocie?

Nowy kontrakt Martina

Niedawno media obiegła wiadomość, że nowy kontrakt z HBO podpisał George R.R. Martin. Od pewnego czasu wiadomo, że pisarz jest współtwórcą i producentem wykonawczym powstającego serialu „House of Dragon” – prequela „Gry o Tron”, który opowiada o wydarzeniach rozgrywających się 300 lat przed fabułą serialu. Prawdopodobnie powstanie kilka seriali osadzonych w uniwersum „Pieśni Lodu i Ognia”. Wiadomo, że Martin będzie także  producentem wykonawczym produkcji „Sea Snake”, „10,000 Ships” czy „Flea Bottom”. Niewykluczone jest także pojawienie się animacji osadzonej w fantastycznym świecie. Kiedy możemy spodziewać się nowych premier i czy będą one miały przełożenie na premiery książek Martina? Na razie nie znamy odpowiedzi na żadne z tych pytań. 

Sprawdź również Grę o Tron - jeden z najlepszych seriali w historii. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO