Nowa produkcja historyczna

Gal Gadot, znana jako Wonder Woman, zostanie Kleopatrą!

Gal Gadot z pewnością znacie jako Wonder Woman. Wkrótce jednak wcieli się w zupełnie inną rolę - szykuje się niesamowite widowisko historyczne, produkcji Paramount Pictures, gdzie Gadot będzie wcielała się w... Kleopatrę. Jak sądzicie - jak poradzi sobie z tym wyzwaniem? Czy wiadomo coś więcej o produkcji? Sprawdźcie koniecznie! 

Gal Gadot jako Kleopatra 

Studio Paramount Pictures wygrało wojnę o prawa do produkcji historycznej o tytule "Cleopatra". Według zapowiedzi ma być to niesamowita, porażająca wręcz, biografia egipskiej królowej. W główną rolę - Kleopatry - ma wcielić się właśnie Gal Gadot, która doskonale znana jest z roli Wonder Woman. Oprócz tego ma być ona producentką, a także jest pomysłodawczynią całego projektu. Jak się okazuje - Gadot poświęciła wiele czasu na zagłębienie się w wiele historycznych faktów o egipskiej królowej. 

flickr.com

Za kamerą pojawi się Patty Jenkins, która doskonale zna się z Gal - ponieważ współpracowały ze sobą przy okazji kręcenia "Wonder Woman". Scenariuszem zajmie się Laeta Kalogridis, którą również sama osobiście wybrała Gadot. Reżyserka pracowała przy filmie "Monster", a scenarzystka - przy filmie "Wyspa tajemnic". Nad szczegółami popracują wspólnie Gadot, Jenkins oraz producent Charles Roven. 

Paramount Pictures chce bardzo szybko rozpocząć produkcję nad filmem, chociaż na pewno będą musieli nieco poczekać - prace nad scenariuszem jeszcze trwają. 

O tę produkcję, ten film, walczyli Warner Bros, Universal, Apple i Netflix. Ale to właśnie oferta Paramount Pictures była najbardziej zadawalająca dla ekipy filmowej. 

Cóż z tego wyniknie? Pewnie dowiemy się za +- rok.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO