×

Wyszukaj artykuł

Złapany na gorącym uczynku

Funkcjonariusz złapany z kokainą – grozi mu więzienie

Redakcja Pinbook | 21-11-2019 | skomentuj

Funkcjonariusz złapany z kokainą – grozi mu więzienie

Fotografia poglądowa

OceńPortal gazetawroclawska.pl informuje o niecodziennym zatrzymaniu, którego dokonali wrocławscy policjanci w nocy z piątku na sobotę. Mundurowi zauważyli mężczyznę, który na ekranie telefonu usypał tak zwaną ścieżkę z białego proszku. Na widok policjantów wyrzucił on telefon z narkotykiem. Przy mężczyźnie znaleziono woreczek z substancją, która po przebadaniu okazała się kokainą. Zatrzymany Łukasz Ł. okazał się zaś funkcjonariuszem Służby Ochrony Państwa.

  Zobacz także  


Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych w centrum Wrocławia (ul. Ruska). Ustalono, że mężczyzna mieszka w Warszawie – na dolnym śląsku był prywatnie lub uczestniczył w szkoleniu.

Koniec służby i więzienie?

Mężczyźnie zostały postawiony zarzut posiadania narkotyków – zajęła się nim prokuratura. Łukaszowi Ł. grożą nawet 3 lata pozbawienia wolności. Głos w sprawie zabrał Bogusław Piórkowski, rzecznik prasowy SOP:

Decyzją komendanta SOP funkcjonariusz został zawieszony w czynnościach służbowych oraz zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne – powiedział dla portalu gazetawroclawska.pl

Wszystko na temat:

Wiadomości Wrocław Narkotyki Wszystkie tagiKomentarze: