×

Wyszukaj artykuł

Tęsknicie za daily vlogami?

Friz odpowiada na pytania widzów – kiedy Ekipa wraca do Polski?

Redakcja Pinbook | 23-04-2020 | skomentuj

Friz odpowiada na pytania widzów – kiedy Ekipa wraca do Polski?

YouTube/Karol Friz Wiśniewski

OceńEkipa Friza to prawdziwy internetowy fenomen, który cieszy się ogromną popularnością. Tylko kanał Karola Wiśniewskiego uzbierał już niemal 4 miliony subskrypcji na YouTube – młody twórca pochwalić się może też ponad 2 milionami śledzących na Instagramie. Obecnie cała Ekipa przebywa w USA – ich wyjazd był zwieńczeniem zakończenia serii codziennych filmów i materiałów publikowanych na YouTube. Wyjazd niestety nie poszedł do końca po myśli twórców – wszystko przez epidemię koronawirusa, która sparaliżowała niemal cały świat. Niedawno Friz przeprowadził na Instagramie Q&A, w którym odpowiedział na pytania widzów. Czego się dowiedzieliśmy?

  Zobacz także  


Przede wszystkim Friz nie potrafi przewidzieć daty powrotu Ekipy do Polski. Wszystko zależne jest od rozwoju sytuacji na świecie. Przyznał, że nie wie sam ile może to jeszcze potrwać. 

Czy Wersow zdradza Friza?

Friz odniósł się także do plotek o rzekomej zdradzie jego dziewczyny – Wersow. Zgodnie z przypuszczeniami dowody w postaci screenów zostały spreparowane i nie mają nic wspólnego z prawdą. Karol zdradził również, że zastanawia się nad zmianą koloru swoich włosów. Friz miał też radę dla wszystkich tych, którzy chcą osiągnąć sukces. Według twórcy receptą na to jest szczęście, wyrzeczenia i mnóstwo pracy. Pomimo pobytu w Stanach Zjednoczonych Ekipa wrzuca co jakiś czas materiały na YouTube. Na kanale Friza ostatnio pojawił się między innymi film, który obejrzeć możecie poniżej.


Wszystko na temat:

YouTube Youtuberzy Friz Wszystkie tagiKomentarze: