Sprawdź nową propozycję!

Flixmojo - nowa platforma VOD w Polsce. Co mają w ofercie?

Materiały promocyjne strony flixmojo.com

Oto nowa platforma VOD, która dostępna jest w Polsce. Flixmojo ma coś, czego na Netflixie i HBO GO próżno szukać - bardzo niska cena, a także dość unikalna biblioteka filmów i seriali. Czy tej platformie streamingowej uda się odnaleźć na polskim rynku? Czas pokaże. Przyjrzyjmy się jej jednak bliżej, bo może znajdziecie tutaj coś dla siebie? 

Flixmojo - nowa platforma VOD 

Można by było podsumować platformę słowami "dla fanów klasyki". Znajdziecie tutaj bowiem wiele starszych filmów i seriali. Biblioteka zapełniona jest po brzegi, a w niej "Arabela", Szpital na peryferiach" czy "Tron we krwi". 

W bibliotece platformy jest wiele klasyków kinowych europejskich i amerykańskich. Są tutaj dzieła z takimi gwiazdami jak Fonda, Redford, a także w reżyserii Polańskiego czy Kurosawy. 

A oprócz tego - wszystko to uzupełnione wieloma kultowymi już serialami. Wśród nich takie tytuły jak "Kobieta za ladą" czy "Siedemnaście mgnień wiosny". Ale znajdzie się także coś dla dzieci np. kultowy już dzisiaj "Rumcajs". Flixmojo zapowiedział cotygodniowe premiery, a bibliotece znajdą się również największe hity prosto z Bollywood - czyli faktycznie coś, czego na polskim rynku nie ma. 

Jeśli więc jesteście fanami takiego kina - na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie. W dodatku jest to bardzo tania platforma. Dostęp do niej wynosi 9,99 zł za miesiąc, a jeśli wykupicie dostęp na rok - wyniesie was to zaledwie 99 zł. No i zawsze możecie zobaczyć, czy to coś dla was i skorzystać z 7 dni próbnych za darmo. 

Z flixmojo.com możecie korzystać przez przeglądarkę internetową, a także aplikację - zarówno na telefony, jak i na telewizory. 

Póki co platforma dostępna jest tylko w Polsce, ale planowana jest ekspansja na inne kraje. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO