Co o nim wiemy?

Five Nights at Freddy's - powstanie film na podstawie gry

Materiały promocyjne gry

Już jakiś czas temu pojawił się pomysł, aby przerobić grę "Five Nights at Freddy's" na pełnometrażowy film. Ale nie wszystkim było z tym po drodze. I kiedy wszyscy stracili nadzieję, że coś takiego mogłoby się wydarzyć - dotarła do wszystkich informacja, że pomysł wcale nie został porzucony, a prace nad obrazem być może niebawem się zaczną. Sprawdźcie historię od pomysłu do realizacji. 

"Five Nights at Freddy's" będzie filmem? 

O co w ogóle chodzi w grze? Bohaterem pierwszej gry z serii jest Mike Schmidt, który rozpoczyna pracę jako stróż nocny w pizzeri Freddy Fazbear's Pizza. Nie będzie to łatwe zadanie, bo maskotki restauracji okazują się być mroczne... Zamieniają ludzi w kolejne maskotki, a śmierć następuje w męczarniach. Maskotki w grze wyskakiwały znikąd, strasząc graczy. Czy i w filmie tak będzie? 

Co ciekawe - o filmie poinformował Scott Cawthon, który jest twórcą gry. Powiedział, że niebawem ruszają zdjęcia do filmu. Dlaczego nas to dziwi? Ponieważ to właśnie on w 2018 roku zablokował produkcję filmu, kiedy scenariusz filmu był już zaakceptowany przez studio Blumhouse, a reżyser filmu - Chris Columbus - zbierał się za castingi. Powodem niezgody był właśnie scenariusz, który nie podobał się twórcy. Po latach twierdzi, że wiele z nich było po prostu w ogóle niezwiązane z grą. 

Cawthon nie ujawnił nic, co dotyczyłoby fabuły. Zapowiedział jednak, że zaakceptowany przez niego scenariusz ma ciekawych i dobre dobranych bohaterów, Tekst jest ponoć zabawny, straszny i ma dobrze opracowany wątek fabularny.

Cóż - zobaczymy... 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO