×

Wyszukaj artykuł

Kto zawalczy o zwycięstwo?

„Dance, dance, dance” - znamy finalistów programu!

Redakcja Pinbook | 20-04-2020 | skomentuj

„Dance, dance, dance” - znamy finalistów programu!

youtube.pl

OceńDruga edycja programu „Dance, dance, dance” powoli dobiega końca. Z powodu epidemii koronawirusa program skończy się jednak zupełnie inaczej, niż początkowo planowano. Do tej pory widzowie mogli oglądać kolejne odcinki programu z tego względu, że nadawcy udało się nakręcić kilka odcinków na zapas jeszcze przed wprowadzeniem przez władzę ograniczeń. W sobotę ukazał się więc przedostatni półfinałowy odcinek, a ostatni finałowy zostanie wyemitowany już 25 kwietnia. Będzie on miał jednak zupełnie inną formę, niż dotychczas. Z powodu wprowadzenia obostrzeń podjęto decyzję, że trzy finałowe pary nie wystąpią na scenie w studiu „Dance, dance, dance”. Podczas finału zostaną po prostu przypomniane wybrane występy uczestników, na których podstawie widzowie w sms-owym głosowaniu będą mogli wybrać zwycięzców.

  Zobacz także  


Zwycięzcy otrzymają wygraną w postaci 100 tys. złotych, którą przekażą na wybrany cel charytatywny. Odcinek finałowy zostanie zrealizowany w studiu „Pytania na śniadanie” i zostanie poprowadzony przez Tamarę Gonzalez Pereę, Tomasza Kammela i Idę Nowakowską.

Finaliści

W półfinałowym odcinku, który ukazał się w sobotę, wystąpiły cztery pary: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem. Tym razem uczestnicy zaprezentowali występy solowe. Pierwszymi pewnymi zwycięzcami odcinka okazali się Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz duet Fit Lovers. Pod znakiem zapytania stał z kolei los Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz Rafała i Krzysztofa Jonkisza. Decyzja jury, która zapadła w przypadku tych dwóch zagrożonych par okazała się wyjątkowo zaskakująca – przyznali bowiem 27 punktów Mroczkowi i Cypryańskiemu, chociaż wcześniej byli oni mocno krytykowani za swoje występy. Tym samym przeszli oni do finału, w którym zmierzą się z pozostałymi parami już 25 kwietnia.


Wszystko na temat:

Macademian Girl Przemysław Cypryański Tomasz Kammel Fit Lovers Dance, dance, dance Wszystkie tagiKomentarze: