×

Wyszukaj artykuł

Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

„Na dobre i na złe” - niedługo serial zniknie z anteny TVP2

Redakcja Pinbook | 21-04-2020 | skomentuj

„Na dobre i na złe” - niedługo serial zniknie z anteny TVP2

Materiały promocyjne

OceńPandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na pracę twórców seriali. Ze względów bezpieczeństwa prace nad kolejnymi sezonami i odcinkami zostały zawieszone, przez co większość produkcji musiała zakończyć się wcześniej, niż planowano. Podobny los spotka również serial „Na dobre i na złe”, którego sezon zakończy się w tym roku o cały miesiąc wcześniej, niż zazwyczaj. Co więcej, serial niebawem zniknie z anteny TVP2 aż do odwołania i nie wiadomo, kiedy aktorzy będą mogli wrócić do pracy na planie. Ta sytuacja stawia również pod znakiem zapytania przyszłą emisję serialu, która miała odbyć się jesienią.

  Zobacz także  


Ostatni 778. odcinek „Na dobre i na złe” ukaże się 29 kwietnia o godzinie 20:55 w TVP2. Wszystko wskazuje na to, że będzie bardzo emocjonujący. W ostatnim odcinku sezonu widzowie będą świadkami niezwykłej sytuacji - dojdzie w nim bowiem do podwójnych zaręczyn!

Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

W finale sezonu Maks (Tomasz Ciacharowski) oświadczy się Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra), która jego zdaniem wygląda na osobę, która nie da nikomu sobą manipulować. Udadzą się wspólnie do burgerowni, gdzie Maks najpierw zasypie Agatę komplementami i wyzna, że czuje do niej coś więcej, niż tylko przyjaźń, a następnie – zaprosi do siebie na seks.

Wydarzenia te jednak zostaną poprzedzone kłótnią, podczas której Szczepan (Kamil Kula) wykrzyczy Agacie, że to przez nią Lina (Izabela Perez) od niego uciekła i zniknęła bez śladu. Bezradna lekarka postanowi pomóc zrozpaczonemu Szczepanowi i zadzwoni do agencji detektywistycznej, w której poprosi o pomoc w namierzeniu Liny. Wynajętemu detektywowi Matwiejowi (Bartłomiej Nowosielski) uda się odnaleźć zaginioną dziewczynę, ale zanim przekaże Agacie tę wiadomość, dostanie zawału. Dopiero po operacji będzie mógł jej zdradzić, gdzie Lina obecnie przebywa.

Agata pojedzie więc pod adres, który podał jej Matwiej i wyzna Linie, że wcześniej kłamała jej na temat Szczepana. Po chwili namysłu Lina zgodzi się wrócić z nią do domu. Tam z kolei spotka ją niemała niespodzianka – Szczepan uklęknie przed swoją żoną i poprosi ją, żeby ponownie za niego wyszła.


Wszystko na temat:

Na dobre i na złe Seriale TVP TVP2 Telewizja Dzieje się w serialach Wszystkie tagiKomentarze: