×

Wyszukaj artykuł

Zaskakujący wynik?

„Dance, dance, dance”- wielki finał już za nami! Zobaczcie, kto zwyciężył program

Redakcja Pinbook | 27-04-2020 | skomentuj

„Dance, dance, dance”- wielki finał już za nami! Zobaczcie, kto zwyciężył program

youtube.pl

OceńW sobotę 25 kwietnia odbył się wielki finał drugiej edycji programu „Dance, dance, dance”. Z powodu pandemii koronawirusa przez pewien czas stał on jednak pod znakiem zapytania. Ostatecznie odbył się na zupełnie innych zasadach, niż początkowo planowano. Podjęto decyzję, że w finałowym odcinku uczestnicy nie zmierzą się ze sobą na scenie w studiu, tylko zamiast tego zostaną przypomniane ich wybrane występy z poprzednich etapów. Zgodnie z tym założeniem, ostatni odcinek drugiej edycji został zrealizowany w studiu „Pytania na śniadanie” i był prowadzony przez Tamarę Gonzalez Pereę, Tomasza Kammela i Idę Nowakowską. Po obejrzeniu zaprezentowanych nagrań z popisami uczestników, widzowie za pomocą sms-a mogli oddać głos na swoich faworytów.

  Zobacz także  


Do wielkiego finału „Dance, dance, dance” przeszli: Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, Rafał Mroczek z Przemysławem Cypryańskim i Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką.

Nie zabrakło wzruszeń

Zgodnie z zapewnieniami twórców programu, finałowy odcinek „Dance, dance, dance” został poprowadzony z zachowaniem wszelkich wymaganych środków ostrożności. Prowadzący przygotowali jednak dla fanów miłą niespodziankę – za pomocą Skype’a łączyli się z uczestnikami drugiej edycji programu, między innymi z Kasią Stankiewicz oraz Rafałem i Krzysztofem Jonkiszem. W drugiej części finału widzowie poznali z kolei wyniki głosowania. Najpierw ogłoszono, że zwycięzcami nie zostali Przemysław Cypryański, którzy zajęli trzecie miejsce. Wygrali oni 10 tysięcy złotych, które przekazali na rzecz Fundacji Jedni Drugim. Cypryański podziękował wszystkim osobom, którym zawdzięczał zajęcie miejsca na podium:

Chcieliśmy podziękować choreografom i tancerzom. Nie sądziłem, że będę wdzięczny ludziom, przez których nie miałem siły.

Przed ogłoszeniem pozostałych wyników prowadzący połączyli się z jurorami programu – w tym z Anną Muchą i Robertem Kupiszem. Pogratulowali oni wszystkim uczestnikom i wyrazili dumę z ich postępów. Anna Mucha podkreśliła, że sens „Dance, dance, dance” jej zdaniem nie sprowadza się jedynie to tanecznych konkurencji:

Chciałam powiedzieć moim skromnym zdaniem, że ten program jest o bardzo ważnych rzeczach. Chciałam pogratulować wszystkim parom.

  Zobacz także  


Kto wygrał program?

Na koniec finałowego odcinka „Dance, dance, dance” poinformowano, że drugą edycję programu wygrał duet „Fit Lovers”, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy zdobyli 52% głosów widzów. W nagrodę otrzymali 100 tysięcy złotych, które przekażą dla Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie, który zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych osób. Tym samym drugie miejsce zajęli Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy swoją wygraną w postaci 10 tysięcy złotych przekażą na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Wszystko na temat:

Anna Mucha Fit Lovers Mateusz Janusz Tomasz Kammel Macademian Girl Dance, dance, dance Programy telewizyjne Telewizja TVP Przemysław Cypryański Wszystkie tagiKomentarze: