Bieniuk komentuje

Film z Anną Przybylską zostanie dokończony? Wszystko dzięki specjalnej technologii

AKPA

Anna Przybylska była niezwykle popularną polską aktorką filmową i serialową. Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o jej śmierci... W 2014 roku Przybylska przegrała walkę z chorobą. Jak podaje Gazeta.pl - pojawiły się pewne pomysły, aby dokończyć film, w którym miała zagrać Przybylska. Chodzi dokładnie o produkcję, w której Przybylska grała w 2004 roku, a która ostatecznie nie została dokończona. 

Powstanie film z Przybylską? 

Gazeta.pl podała, że chodzi o film z 2004 roku, który nosi tytuł "Pojedynek mistrzów". Aktorka miała zagrać tam główną rolę, ale ostatecznie projekt wstrzymano, ze względu na problemy finansowe. Postanowiono jednak zrobić coś, czego w Polsce jeszcze nie było. 

Pomysł dotyczy stworzenia scen z rolą Anny Przybylskiej, wykorzystując przy tym specjalne techniki cyfrowe. Sprawą zainteresował się Jarosław Bieniuk, który w rozmowie z Tygodnikiem Dobry Tydzień stwierdził: 

Jeśli ktoś będzie w stanie zrobić to dobrze, to na pewno byłoby to wielkie przeżycie i dla fanów, i dla nas, najbliższych. Nie słyszałem, by w Polsce ktoś robił takie rzeczy, więc byłby to precedens. 

I faktycznie - w Polsce nie było jeszcze czegoś takiego, ale nie jest to całkowicie nieznana sprawa. Hollywood bowiem miało już takie przypadki. Film miał być polską produkcją o sztukach walki - czymś, co było inspirowane filmami z Norrisem czy Jeanem Cladue'm Van Dammem. Za kamerą stawał wtedy Gerwazy Reguła, a film nakręcono w 60%. 

Czy faktycznie doczekamy się tej produkcji? Czas pokaże. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO