Kiedy będzie dostępny?

Film "Co w duszy gra" od razu trafi na platformę streamingową Disney+

Materiały promocyjne filmu

Wytwórnia Disneya ogłosiła, że kraje, w których dostępny jest serwis Disney+, będą mogły zobaczyć tam animację Pixara "Co w duszy gra". W tych krajach bowiem bajka nie trafi do kin. Niestety, nie możemy tego powiedzieć o Polsce - tutaj póki co nie mamy dostępu do tej platformy streamingowej. Sprawdźmy jednak, co jeszcze pojawi się na Disney+ i co będziemy mogli oglądać, kiedy już platforma stremingowa trafi do Polski. 

"Co w duszy gra" na Disney+ 

Film pojawi się na platformie streamingowej 25 grudnia. Będzie można go oglądać bez konieczności uiszczania dodatkowej opłaty, jak to było w przypadku filmu "Mulan". Tam, gdzie póki co nie ma platformy streamingowej (czyli np. w Polsce) - film normalnie trafi do kina. Nową datą premiery jest również 25 grudnia. 

Decyzja została podjęta, jak można się domyślać, z powodu pandemii koronawirusa. Kilka dni temu firma Cineworld ogłosiła, że wszystkie kina sieci Regal Cinemas oraz ponad 120 kin w UK zostanie zamkniętych na czas nieokreślony. Nie dziwi więc taka decyzja. 

Co zobaczymy w filmie? Obserwować będziemy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w szkole. Jego prawdziwą pasją jest jazz. Niestety, napotyka spory kryzys, który każe mu się zastanowić kim jest i dokąd zmierza. Nagle, dzięki ciekawemu zbiegu okoliczności, trafia do miejsca, które daje mu wielkie szanse. Jego marzenie może być w zasięgu ręki... Jednak znowu musi się zastanowić nad tym, co to znaczy mieć duszę. W tym miejscu spotyka i zaprzyjaźnia się z 22 - duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się w taki sposób, w jaki powinno. 

Zobaczcie zwiastun produkcji: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO