×

Wyszukaj artykuł

Nowy pomysł dziennikarza

Filip Chajzer został nauczycielem

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

Filip Chajzer został nauczycielem

AKPA

OceńFilip Chajzer nie przestaje zaskakiwać i wciąż szuka nowych pomysłów na dostarczenie widzom rozrywki. Dziennikarz mocno w ostatnim czasie postawił na internet – to tam realizuje swój najnowszy ciekawy projekt. Na YouTubie prowadzi on kanał WCHODZĘ W TO – Chajzer w każdym odcinku próbuje swoich sił w nowym zawodzie. Tym razem wybór padł na profesję nauczyciela – dziennikarz boleśnie doświadczył na własnej skórze, jak ciężki jest to kawałek chleba.

  Zobacz także  


Filip Chajzer w najnowszym odcinku wciela się w rolę wychowawcy i nauczyciela dzieci w jednej ze szkół podstawowych. Zajęcia stara się prowadzić najlepiej jak umie – dzieci szybko jednak dają mu się we znaki.

Chajzer docenia nauczycieli

Filip Chajzer prowadzi między innymi lekcję języka polskiego i wychowania fizycznego. Pełne energii dzieci pokazują mu jednak, że okiełznanie grupy w szkole jest nie lada wyzwaniem. Dziennikarz znalazł również chwilę na szczerą rozmowę z nauczycielami – przyznaje w niej, że ich trud jest często niedoceniany. Perypetie Filipa Chajzera w roli nauczyciela możecie obejrzeć poniżej. Jak myślicie – w kogo jeszcze mógłby się wcielić?


Wszystko na temat:

Gwiazdy Show-biznes YouTube Filip Chajzer Wszystkie tagiKomentarze: