×

Wyszukaj artykuł

"Jest najlepszym wyborem"

Filip Chajzer zastąpi Hołownię w programie "Mam Talent"?

Patrycja | dnia: 29-01-2020 | skomentuj

Filip Chajzer zastąpi Hołownię w programie "Mam Talent"?

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Hołownia, po wielu latach, zrezygnował z prowadzenia „Mam Talent”. Wszystko za sprawą tego, że postanowił zaangażować się w działalność polityczną i zamierza nawet wziąć udział w wyborach prezydenckich. Produkcja TVN szuka więc zastępcy na jego miejsce. Pojawiły się już w sieci domniemania na temat tego, kto zastąpi prowadzącego, którego wszyscy tak lubili.

  Zobacz także  


Tymczasem „Fakt” ustalił, że jest już pewien kandydat, który ma największe szanse.

Kto zastąpi Hołownię w „Mam talent”?

Jak udało się ustalić „Faktowi” - największe szanse na zajęcie miejsca po Hołowni ma nie kto inny, jak Filip Chajzer. Podobno rozmowy produkcji z dziennikarzem już się odbyły, a jak zdradziła jedna z osób pracująca przy programie „Filip idealnie się do tego nadaje, a ludzie lubią go oglądać”.

Cóż. Chajzer, mimo kontrowersyjnego wizerunku, najwidoczniej na stałe zagości w stacji. Przypomnijmy, że na razie jest on jednym z prowadzących program „Dzień Dobry TVN”, a w ostatnim czasie prowadził również „Big Brother Arena” i niektóre odcinki „Big Brother Nocą”.

Mimo, że ma za sobą wiele afer i wpadek m.in. żarty z osób chorujących na ataki paniki czy wyśmiewanie mieszkańców Sosnowca, stacji nadal wydaje się najlepszym wyborem.

A może to tylko plotki? Kogo wolelibyście zobaczyć jako prowadzącego w kolejnej edycji „Mam talent”?


Wszystko na temat:

Filip Chajzer Szymon Hołownia Celebryci Gwiazdy Mam talent Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz