×

Wyszukaj artykuł

Co mu się stało?

Filip Chajzer w szpitalu! To, co napisał pod zdjęciem na Instagramie, rozjuszyło internautów

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Filip Chajzer w szpitalu! To, co napisał pod zdjęciem na Instagramie, rozjuszyło internautów

AKPA

OceńFilip Chajzer to syn Zygmunta Chajzera, ale przede wszystkim to polski prezenter radiowy i telewizyjny. Swoją pracę rozpoczynał w „Super Expressie” jako dziennikarz. Później jego poczynania można było oglądać w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Prowadzi również swój kanał na YouTube, w którym wciela się w pracownika z różnych branż. Ostatnio głośno było o jego filmie, w którym przebrany za policjanta dawał dość nietypowe kary osobom, które łamały prawo.

  Zobacz także  


Teraz Filip Chajzer na Instagramie pokazał się w szpitalnej scenerii… Co dokładniej stało się synowi Zygmunta Chajzera i dlaczego pod jego zdjęciem rozgorzała cała dyskusja?

Filip Chajzer w szpitalu – co się stało?

Na Instagramie dziennikarza pojawiło się zdjęcie prosto ze szpitala. W opisie młody Chajzer cieszy się ze spokoju, jakim będzie mógł się cieszyć w kolejnych dniach. Wszystko, prawdopodobnie, za sprawą jego kontuzji – przeszedł bowiem operację kolana, po której będzie potrzebował kilku tygodni rekonwalescencji.
Jednak nie to jest powodem dyskusji. Internautów do czerwoności rozgrzał bowiem ze względu na… Zainteresowanie tym, co dokładnie dostał jako znieczulenie. Podzielił się, że ma po nim „pojechane wizje”, a także że nikt w szpitalu nie chciał podać mu nazwy znieczulenia.
Napisał również ciekawostkę, w której zdradza co Witkacy umieszczał na swoich obrazach i czego to dotyczyło.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Trafem do raju ✨🏥✨ Cisza 🔇 spokój 🌅 telewizor 📺 książka 📖 spotiyfaj 🎧 i co najpiękniejsze - nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką 🛌😊 Nie mówiąc już o tym jak cudowny jest odlot po znieczuleniu ✨✈️✨ Gdybym tylko umiał - namalowałbym to co mam przed oczami (srogo pojechane wizje🔮😂), a że nie umiem to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki - nazwy, oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach 🖼 (wiem, ta emotka do mistrza ma się jak jak siostry Godlewskie do Opery Narodowej, ale innej nie było). Przykład: Co. to kokaina, NP2 było oznaczeniem, ile dni Witkacy nie palił, FZZ to fajka z zaciąganiem się, natomiast FBZ – bez zaciągania. Koniec ciekawostki 🔚😋 Kolano zrobione, odliczam teraz tygodnie do powrotu na squasha i miesiące do pierwszego maratonu 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️ ps. nie wiem dlaczego ale nazwy znieczulenia nie chcieli mi podać 😂😂😂 a co u Was?

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

  Zobacz także  


Internauci wzburzeni są tym, że pokazuje, że narkotyki nie są złe. Niektórzy mówili o „złym przykładzie” i że „osobie publicznej nie przystoi”. Pojawiały się także głosy, jakoby Filip Chajzer sam zażywał narkotyki.
Młody dziennikarz postanowił skomentować tę sprawę w odpowiedzi na jeden z komentarzy. Napisał dosadnie:

Nigdy w życiu nie brałem narkotyków i brać nie będę. Oto mój stosunek jeśli chcesz go znać

Szybkiego powrotu do zdrowia życzyły mu między innymi Magda Steczkowska i Anna Kalczyńska, a Antek Królikowski wyzwał go do walki w squasha jak już wydobrzeje. My także dołączamy się do życzeń o szybkim powrocie do zdrowia!

Wszystko na temat:

Filip Chajzer Zygmunt Chajzer Narkotyki Social media Wszystkie tagiKomentarze: