×

Wyszukaj artykuł

Fame MMA - kiedy i gdzie oglądać. Na czym polega?

Redakcja Pinbook | 21-03-2019 | skomentuj

Fame MMA - kiedy i gdzie oglądać. Na czym polega?

Oceń30 czerwca 2018 roku odbyła się pierwsza gala FAME MMA, która przyniosła organizatorom sukces  i stała się wydarzeniem sportowym o dużym zasięgu. Złośliwi twierdzą, że jest to wydarzenie, które niewiele ma wspólnego z prawdziwymi sportami walki, jednak nie sposób odmówić mu popularności, która przed galą z numerem 3 zdaje się osiągać swoje apogeum.

  Zobacz także  


Czym jest Fame MMA?

Wydarzenie gościło już w Koszalinie i poznaniu, natomiast 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie celebryci po raz kolejny skrzyżują rękawice w oktagonie. Gale FAME MMA wzbudzają skrajne emocje. Z jednej strony mamy zdecydowanych przeciwników, którzy ganią walki amatorów i wytykają związane z nimi niebezpieczeństwo, odwołując się do okropnego złamania nogi, którego doznał jeden z uczestników na gali numer 2. Po drugiej stronie barykady znajdują się fani twórców, artystów czy celebrytów, którzy dopingują swoich idoli, szczególnie, że część pojedynków podsycają prywatne animozje antagonistów.

Pożywką dla całej imprezy są naturalnie media społecznościowe. Za pośrednictwem Instagram’a, Facebook’a czy Snapchat’a mamy możliwość śledzenia przygotowań zawodników do walk. Na portalach tworzą się grupy fanów, którzy deklarują doping i wsparcie dla uczestników przedsięwzięcia. Przed samymi zawodnikami stoi nierzadko ogromne wyzwanie, wyjścia do ringu, w którym nie mieli okazji nigdy zdobyć nawet podstawowego doświadczenia.

Karta walk marcowej gali wygląda ciekawie i ma szansę dostarczyć emocji. Wbrew pozorom także poziom sportowy FAME MMA 3 zdaje się rosnąć z edycji na edycję, a samo wydarzenie ma szansę na stałe zagościć w polskiej sportowej rzeczywistości. Popularność wydarzenia opiera się wciąż przede wszystkim na walkach celebrytów, a sami organizatorzy przyznają, że jest to nadal gala freak fight.

  Zobacz także  


30 marca 2019 zmierzą się:

Filip Marcinek FILIPEK - Patryk Karaś RYBA
Dawid Ambroziak AMBRO - Kasjusz Życiński DON KASJO
Krystian Wilczak KRYCHA - Bartek Brzeziński RUBY
Łukasz Langowski BOY FLASH - Marcin Wójcik MNICH TERMINATOR
Kamil Hassan HASSAN - Maksymilian Wiewiórka WIEWIÓR

Gala będzie więc prezentować ludzi z różnych środowisk, od gwiazd social mediów przez Youtube’rów po raperów. Największe emocje budzą 3 walki, które można określić, trzymając się nomenklatury sztuk walki, walkami wieczoru.

Zmierzą się w nich:

Szymon Kasprzyk ISAMU - Daniel Pawlak DEEJAYPALLASIDE 
Dawid Malczyński MALCZYŃSKI - Amadeusz Roślik FERRARI
Marta  Linkiewicz LINKIMASTER - Monika Godlewska ESMERALDA
Piotr Witczak BONUS BGC - Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓWA


BONUS BGC czyli sławny łazarski wojownik po raz kolejny próbuje swoich sił w sportach walki, LINKIMASTER i ESMERALDA zmierzą się w starciu kobiet, które podsycane jest nieskrywaną wobec siebie niechęcią pań. Dwie ostatnie walki MALCZYŃSKI vs. FERRARI i ISAMU vs DEEJAYPALLASIDE to walki twórców internetowych, którzy wspierani przez rzeszę fanów z pewnością postarają się o walki na wysokim poziomie. Transmisja gali odbędzie się w internecie w systemie PPV. Początek 30 marca o 20.00.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: