×

Wyszukaj artykuł


Kolejna gala!

Fame MMA 6 – znamy już kartę walk. Kto zawalczy w Częstochowie?

Redakcja Pinbook | 16-02-2020 | skomentuj

Fame MMA 6 – znamy już kartę walk. Kto zawalczy w Częstochowie?

AKPA

Oceń


Fame MMA okazało się ogromnym sukcesem i już na stałe wpisało się w kanon rozrywki sportowej w naszym kraju. Kolejne gale przyciągają coraz ciekawszych zawodników i wypełniają kolejne widowiskowe hale po brzegi. Podobnie będzie prawdopodobnie 28 marca w Częstochowie, gdzie odbędzie się już 6 edycja Fame MMA.  Po raz kolejny w oktagonie zmierzą się youtuberzy, celebryci, raperzy i sportowcy. Niedawno poznaliśmy pełną kartę walk – już teraz wiemy, że jest na co czekać. 

  Zobacz także  

Video dnia:W poprzednich edycjach w oktagonie pojawiło się sporo sław internetowych – widzowie mieli okazję oglądać między innymi Lorda Kruszwila, Mini Majka, braci Malczyńskich, Bonusa BGC, Isamu, Lil Masti czy Daniela Magicala. 

Karta walk

Na Fame MMA 6 nie zabraknie znanych już z oktagonu nazwisk – po raz kolejny wystąpią między innymi: Marta "Linkimaster" Linkiewicz, Marcin "Rafonix" Krasucki czy Marcin Najman. Nie zabraknie tez pojedynków raperów i ludzi związanych z muzyką.  Tak na tą chwilę prezentuje się karta walk wydarzenia;

Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zuzje" Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth)
Marcin Najman - Piotr Piechowiak
Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek Rataj
Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
Maciej Szewczyk - TBA

Wiadomo, że nie dojdzie do głośnego pojedynku Kacper Blonsky - Mateusz "Tromba" Trąbka. Gala dostępna będzie tak jak poprzednie w systemie PPV. Dostęp wykupić będzie można za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej organizacji.


Wszystko na temat:

Sport MMA Fame MMA Wojciech Gola Wszystkie tagiDodaj komentarz