× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Fałszywe rachunki za prąd. PGE Obrót ostrzega.

Redakcja Pinbook | 07-04-2019 | skomentuj

Fałszywe rachunki za prąd. PGE Obrót ostrzega.

polskieradio.pl

Oceń


W obecnych czasach oszustów nie brakuje - wszystko może stać się ich celem. Tym razem fałszerze wzięli sobie za cel klientów, którzy korzystają z usług PGE. Nie tylko na terenie działalności Polskiej Gospodarki Energetycznej, ale również w innych miejsach, oszuści wrzucają do skrzynek podrobione listy, w których wzywają ludzi do zapłaty zaległości, które nie istnieją.

  Zobacz także  


Co w takim przypadku?

PGE prosi, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości, skorzystać z Infolinii PGE: (+48) 422 222 222. Apeluje również o to, aby zachować szczególną ostrożność i nie wpłacać pieniędzy na podane w korespondencji konto.

Mamy nadzieję, że niebawem okaże się kto stoi za tym procederem. Ostatnio niestety takie działania są na porządku dziennym - oszuści podszywają się nie tylko pod PGE, ale także pod Allegro i inne firmy, wysyłając do firm lub osób prywatnych maile. Warto więc dokładnie sprawdzać źródło.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz