Jaki już duży!

Ewa Farna pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoim synkiem

AKPA

Ewa Farna to niewątpliwie bardzo znana osoba w naszym kraju, ale również w jej drugim domu – w Czechach. Artystka postawiła ostatnio na założenie rodziny. Najpierw wyszła za mąż za Martina Chobota, a w czerwcu urodziła swoje pierwsze dziecko. Jej dziecko otrzymało imię Artur i z pewnością jest oczkiem w głowie młodych rodziców. Sama Farna rozpływała się nad nim w kilku wywiadach i cieszyła się, że może trzymać malucha w swoich ramionach.

Teraz, na Instagramie Farny, pojawiło się nowe zdjęcie z dzieckiem. Obecnie synek ma pół roku i jest już coraz większy!

Ewa Farna pokazała synka

Dotychczas próżno było szukać na jej mediach społecznościowych jakiekolwiek zdjęcia dziecka poza tym zaraz po porodzie. Później były tylko fotografie ze wspólnych spacerów – malec był wtedy skrywany w wózku. W końcu jednak zdecydowała się pokazać swojego potomka w niemalże pełnej okazałości (oczywiście bez twarzy). Widać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Artuś towarzyszył mamie podczas występu, a dokładniej w kulisach. Internauci są naprawdę zachwyceni tym, jak wygląda Farna, jak udaje jej się godzić wychowanie dziecka z karierą, a także dużo mówią o tym, jak pięknie wygląda maluszek i jak niesamowitą ma czuprynkę. Nie da się ukryć!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#ukolebavky #backstage #koncert #filharmonie #jfo #projekt #jsemjakcervenykoberec #janlstiburek #robinkral #tomasklus #jankucera #dekuju #predvanocenicas

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO