Jak poradzi sobie w tej roli?

Evan Peters wcieli się w kanibala z Milwaukee

flickr.com

Kinematografia uwielbia łączyć się ze światem kryminalistów. Dowiedziono tego już wielokrotnie - jest pełno filmów i seriali, które traktują o seryjnych mordercach, bezwzględnych zabójcach i nieobliczalnych oprawcach. Nie dziwi więc, że w planach jest stworzenie serialu, który opowiadać będzie o licznych zbrodniach "kanibala z Milwaukee". Okazuje się, że w roli głównej zobaczymy jednego z ulubionych aktorów Ryana Murphy'ego - Evana Petersa. 

Evan Peters jako "kanibal z Milwaukee" 

Co kryje się pod przydomkiem "kanibala z Milwaukee"? Jeffrey Dahmer - jeden z najsłynniejszych amerykańskich seryjnych zabójców. Przyszedł na świat w 1960 roku. Miał zaledwie 18 lat, kiedy dokonał pierwszej zbrodni. W latach 1978-1991 wabił, zabijał i gwałcił. Jego ofiarą padło 17 mężczyzn i chłopców. Był nie tylko gwałcicielem i zabójcą, ale również kanibalem i nekrofilem. 

Serial opowie cała historię z perspektywy ofiar Dahmera. Twórcy chcą pokazać niekompetencję organów ścigania, które przez lata pozostawały bezradne wobec niego. Wielokrotnie Dahmer mógł zostać zatrzymany, ale udawało mu się wywinąć policji. Jako schludny, biały mężczyzna mógł liczyć na taryfę ulgową i wyrozumiałość wielu osób związanych z organem ścigania czy sądownictwem, kiedy łapano go i oskarżano o drobne przestępstwa. 

W obsadzie zobaczymy rzeczonego Evana Petersa w roli głównej. Oprócz tego Peneleope Ann Miller jako matka Dahmera, Richard Jenkins jako jego ojciec, Niecy Nash jako Glenda Cleveland - jego sąsiadka, która wielokrotnie informowała władze, próbując go powstrzymać. 

Serial "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" powstaje dla platformy Netflix. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO