Jak się wam podoba

Euforia - zwiastun odcinka specjalnego serialu HBO

Materiały promocyjne serialu

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że powstaną dwa specjalne odcinki serialu "Euforia". Przybliżyliśmy również jak mniej więcej mają one wyglądać i o czym opowiadać. "Trouble Don't Last Always" zobaczymy już 7 grudnia w HBO. Teraz pojawił się specjalny zwiastun, który ma zapowiedzieć nadchodzący odcinek. 

Euforia - odcinek specjalny 

Ekipie serialu nie udało się rozpocząć prac nad 2. sezonem serialu - wszystkiemu winna jest oczywiście pandemia koronawirusa. Zamiast tego postanowili uraczyć nas dwoma odcinkami specjalnymi. W nadchodzącym zobaczymy jak Rue obchodzi święta Bożego Narodzenia, po tym, co stało się w finale 1. sezonu (czyli wtedy, kiedy Jules zostawiła przyjaciółkę na dworcu, a ta wzięła narkotyki).

Zwiastun sugeruje, że Rue udało się po tym pozbierać, ale nic nie jest pewne. Widać tam jak Rue siedzi w całodobowej jadłodajni i zastanawia się, czy w ogóle nie zasłużyła na to wszystko. Pojawia się przy niej Ali - można więc wysnuć, że zwróciła się do niego po pomoc. 

Autorem odcinka specjalnego jest twórca serialu. Drugi odcinek nie ma nadal daty premiery. Zendaya niedawno przypomniała, że te dwa odcinki to odcinki pomostowe, ale żaden z nich nie wchodzi w skład 1. lub 2. sezonu. 

Obejrzycie odcinki specjalne? 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO