Czekacie?

Euforia - wiemy, kiedy pojawi się drugi odcinek specjalny

Materiały promocyjne serialu

W oczekiwaniu na drugi sezon serialu "Euforia" - twórcy postanowili uraczyć nas dwoma odcinkami specjalnymi. Jeden z nich miał swoją premierę 7 grudnia i nosił tytuł "Trouble Don't Last Always". Skupiał się on na Rue, która wigilijny wieczór spędziła w towarzystwie swojego sponsora AA. Rue, grana przez Zendayę, sięgnęła bowiem znowu po narkotyki - zaraz po tym, jak jej przyjaciółka Jules zostawiła ją na peronie i wyruszyła do wielkiego miasta. Teraz poznaliśmy tajemnicę o drugim odcinku specjalnym. 

Euforia - drugi odcinek specjalny 

Pierwszy odcinek możecie oglądać na HBO GO od 4 grudnia, a swoją premierę na HBO miał 7 grudnia. Wiadomo było również, że będzie drugi odcinek specjalny, ale nie podawano ani daty, ani żadnych innych szczegółów. Teraz wszystko stało się jasne. 

Drugi ze specjalnych epizodów będzie zatytułowany "F*ck Anyone Who's Not a Sea Blob" i będzie opowiadał o życiu Jules, która grana jest przez Hunter Schafer. Akcja również rozgrywać się będzie podczas przerwy świątecznej. Nowy, specjalny odcinek zobaczycie już 25 stycznia 2021 na platformie streamingowej. 

Scenarzystą i reżyserem odcinka jest twórca serialu - Sam Levinson. Współautorką i współproducentką drugiego odcinka jest sama Hunter Schafer. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO