Kiedy zobaczymy produkcję?

Escape Room 2 - premiera filmu przesunięta

Materiały promocyjne filmu

Powoli zaczynamy przyzwyczajać się do nowych realiów panujących na świecie. Dlatego z dużą dozą zrozumienia (ale nadal ze szczyptą rozczarowania) przyjmujemy na siebie informacje o opóźnionych premierach i tych przesuwanych o kilkanaście miesięcy. Podobny los spotkał film "Escape Room 2", który miał ponownie zabrać nas w przygodę do świata zagadek, które okazują się być takimi na śmierć i życie. Kiedy więc zobaczymy kontynuację filmu? 

Escape Room 2 - premiera przesunięta 

Kontynuacja popularnej produkcji sprzed dwóch lat nie pojawi się jednak w kinach w tym roku. Sony Pictures postanowiło bowiem przełożyć ją o kilka miesięcy. Powodem jest oczywiście pandemia. 

Pierwotnie film miał pojawić się w kinie już 17 kwietnia 2020 roku, ale Sony Pictures uznało, że 30 grudnia 2020 to lepszy pomysł. Ale i ta premiera nie doszła do skutku. Sony przesunęło ją na 2021 rok. Najnowsze zmiany w harmonogramie sprawiły, że kinowa premiera horroru "Escape Room 2" będzie miała miejsce... 7 stycznia 2022 roku. To sobie jeszcze poczekamy. 

W drugiej części z pokoju zagadek miały wyjść takie gwiazdy jak Holland Roden, Indya Moore, Thomas Cocquerel czy Carlito Ilivero. Wcześniej pojawiła się również informacja, że nowej części zagra Isabelle Fuhrman. W 2. części horroru mają również pojawić się postacie, które znamy z pierwszej części - mowa o bohaterach, w których wcielali się Taylor Russell i Logan Miller. Za reżyserię ponownie odpowiada Bragi F. Schut. 

Czekacie na 2. część "Escape Roomu"? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO