×

Wyszukaj artykuł

Mecz już dzisiaj

Eliminacje Euro 2020 – Polska zagra z Izraelem

Redakcja Pinbook | 16-11-2019 | skomentuj

Eliminacje Euro 2020 – Polska zagra z Izraelem

AKPA

OceńReprezentacja Polski po raz kolejny wystąpi w spotkaniach eliminacyjnych do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Warto przypomnieć, że nasza kadra już wywalczyła awans do turnieju. Spotkanie w Izraelu od kilku dni wzbudza spore kontrowersje – związane są one z atakami rakietowymi wymierzonymi w to państwo ze Strefy Gazy. Wszystko wskazuje jednak na to, że spotkanie odbędzie się o planowanej godzinie i w planowanym miejscu.

  Zobacz także  


W jakim zestawieniu zagra Reprezentacja Polski w dzisiejszym meczu? Przewidywany skład podał na Twitterze dziennikarz Polskiego Radia - Mateusz Ligęza. Według niego możemy liczyć na kilka zmian.

Skład na mecz z Izraelem

Dziennikarz podał prawdopodobną jedenastkę, która rozpocznie spotkanie. Są pewne zaskoczenia – w pierwszym składzie możemy nie zobaczyć chociażby Kamila Grosickiego: Szczęsny - Reca, Glik, Bednarek, Kędziora - Szymański, Krychowiak, Bielik, Zieliński, Frankowski – Lewandowski. Pierwszy gwizdek już o godzinie 20.45

Gdzie obejrzeć mecz?

Mecze reprezentacji są transmitowane w telewizji publicznej – spotkanie z Izraelem można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport. Transmisję meczu przeprowadzi też kanał Polsat Sport. Mecz można obejrzeć także online – transmisja dostępna będzie bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl.


Wszystko na temat:

Sport Reprezentacja Mistrzostwa Europy Robert Lewandowski Jerzy Brzęczek Wszystkie tagiKomentarze: