×

Wyszukaj artykuł


Z drogi śledzie, bo Edyta jedzie!

Edyta Górniak oblała teoretyczny test na prawo jazdy. Jak się z tym czuje?

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Edyta Górniak oblała teoretyczny test na prawo jazdy. Jak się z tym czuje?

AKPA

Oceń


Edyta Górniak zdecydowała się zrobić kurs na prawo jazdy. Pod okiem kamer TVN-u uczyła się jeździć, aż w końcu przyszedł czas na egzamin teoretyczny. Niestety, jak się dowiadujemy, diwie nie udało się go zdać za pierwszym podejściem. Jak podaje Pudelek – poległa na pytaniu o silnik i oświetlenie. Jak wiemy – Górniak jest bardzo ambitna, więc nie zniosła swojej porażki najlepiej. Wie doskonale, że czeka ją jeszcze sporo pracy, aby odnieść sukces w kwestii jazdy.

  Zobacz także  


Jak na swoją małą porażkę zareagowała Edyta?

Edyta Górniak niestety nie zdała

Wydawało się, że diwa była kokietką w wyjazdach, kiedy mówiła, że nawet jeśli nie zda prawa jazdy, to będą również inne walory programu „My way”. W każdym razie wiele osób czekało na to, co się tam pojawi.
W poprzednim odcinku można było oglądać Edytę zmieniającą koło i poznającą tajniki samochodowe.

Informator powiedział Pudelkowi jak zachowała się Edyta po oblanym teście teoretycznym:

Edyta jest bardzo zawiedziona. Musi jeszcze posiedzieć nad testami. Obiecała, że następnym razem bardziej się przyłoży

Górniak po wyjściu z egzaminu podobno dzieliła się swoimi wrażeniami z pozostałymi zdającymi, a na jej twarzy ponoć malowało się rozczarowanie.

Może następnym razem się uda?

  Zobacz także  


Kim jest Edyta Górniak?

Edyta Górniak, a właściwie Edyta Anna Górniak, urodziła się w Ziębicach. Obecnie ma 46 lat i za sobą masę sukcesów zawodowych. Do jej największych sukcesów należy zdobycie drugiego miejsca na konkursie Eurowizji w 1994 roku z piosenką „To nie ja!”. Obecnie wraca na listę przebojów – ostatnio królowała, i to nie przypadek, z piosenką „Król”, która powstała wraz z DJ-em Gromee. W życiu prywatnym była zaręczona z aktorem Dariuszem Kordkiem, a później związywała się z Piotem Gembarowskim, Piotrem Kraśką i Robertem Kozyrą. Ostatecznie jednak wyszła za Dariusza Krupę, niedługo po narodzinach ich syna – Allana. Reszta jej związków po rozwodzie z Dariuszem, niestety nie przetrwała.
Obecnie Górniak wróciła do Polski z Los Angeles. Pozostaje czekać na jej kolejne hity!

Wszystko na temat:

Edyta Górniak Motoryzacja TVN Programy telewizyjne Show-biznes Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: